Dzisiaj w nocy rozpędzone audi uderzyło w budynek jednego ze sklepów erotycznych w Lublinie. Kierowca uciekł na piechotę.
W czwartek 3 lipca w związku z uroczystościami "Cudu Lubelskiego" wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w centrum miasta. Całkowicie wstrzymany zostanie ruch kołowy na trasie przejścia procesji różańcowej w godzinach 20.30 - 22.00.
W te wakacje tak jak i w ubiegłym roku będziemy mogli jeszcze raz zobaczyć wolontariuszy Rowerowego Patrolu Pierwszej Pomocy.
W poniedziałek wieczorem wpadł kolejny pijany kierowca. Jechał na przebitej oponie jedną z ulic Lublina.
Wczoraj do walki ze skutkami powodzi w Serbii wyjechała z Lublina kolejna grupa wolontariuszy. W wyjeździe pomogła Gmina Konopnica.
Nieprzejezdne ulice, zalane posesje, połamane drzewa i zerwane dachy. To efekt nawałnic jakie przeszły w poniedziałek po południu nad powiatem chełmskim i biłgorajskim.
Po południu na trasie z Lublina do Warszawy dachował samochód osobowy. Jedna osoba została ranna.
Dzisiaj po południu w Turce doszło do zderzenia dwóch aut. Dziecko trafiło do szpitala.
W poniedziałkowe popołudnie, na ulice Lublina wyjechała przegubowe trolejbusy. Wożą pasażerów na dwóch liniach.
W poniedziałek burzowy front będzie się znajdować w pasie od Podlasia przez Mazowsze i woj. świętokrzyskie po Małopolskę. Rano od południa wkroczy strefa umiarkowanych i dość intensywnych, ciągłych opadów deszczu, która powoli wędrować będzie na północny wschód.
Warsztaty, wystawy i nauka przez zabawę - szereg eko-atrakcji to wszystko było podczas niedzielnego ekopikniku nad Zalewem Zamborzyckim. Impreza z ochroną środowiska w roli głównej rozpoczęła wakacje w Lublinie.
Dzisiaj po południu w Lublinie, na jadący samochód przewróciło się drzewo. Na szczęście nie doszło do tragedii.
Dzisiaj po południu doszło do wycieku gazu na jednej z lubelskich stacji paliw. Istniało zagrożenie wybuchem.
W niedzielę rano na ul. Kunickiego doszło do potrącenia rowerzysty. Cyklista wszedł na przejście na czerwonym świetle.
Coraz większą popularnością wśród pasażerów cieszą się autobusy lubelskiej komunikacji miejskiej kursujące do Świdnika. Z tego względu uruchomiono dodatkowe kursy.