W następnym tygodniu drogowcy oddadzą do ruchu pojazdów nowy wyjazd z Lublina w kierunku Warszawy. Do Kurowa dojedziemy drogą ekspresową.
W czwartek na Placu Zamkowym odbędzie się koncert Budka Suflera, którym muzycy chcą się pożegnać z mieszkańcami Lublina. Miasta, które nierozerwalnie związane jest z tą znaną wszystkim grupą.
Targi Lublin wznawiają po wakacyjnej przerwie organizacje imprez targowych. Od najbliższego wtorku rozpoczynają się Targi Sakralne Lubsacro.
Kawałek po kawałku znika z krajobrazu ul. Unickiej budynek drukarni Multidruk. Wkrótce w tym miejscu pojawią się bloki mieszkalne osiedla Wiktoryn.
Macie ochotę na jazdę po nowym odcinku S17? Prezydent Miasta Lublin oraz dyrektor lubelskiego oddziału GDDKiA zapraszają w niedzielę 21 września na wycieczkę rowerami po nowym odcinku drogi S17.
W środę przed południem na Sławinie doszło do zderzenia auta osobowego z busem. Dwie osoby trafiły do szpitala.
W związku z Piknikiem Naukowym, jaki będzie mieć miejsce w dniu 21 września br. (niedziela) na terenie Areny Lublin, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie uruchamia specjalną, bezpłatną linię Festiwal Nauki.
Tydzień temu przypadkowy przechodzień zauważył jak z auta przejeżdżającego przez lubelską Ponikwodę ktoś wyrzucił psa i odjechał. Zwierzę według mężczyzny było w stanie agonalnym.
Zawieszenie lotów do Wrocławia a także ograniczenie połączeń z Gdańskiem. Takie zmiany wprowadził Eurolot w zimowym rozkładzie lotów dla lubelskiego Portu Lotniczego.
Nawet do jutrzejszego poranka mogą potrwać utrudnienia na krajowej 19 Lublin – Kraśnik. Tuż za lasem w Konopnicy zablokowany jest jeden pas jezdni.
Dopiero dzisiaj udało się zatrzymać kobietę, która wczoraj wieczorem taranowała zaparkowane samochody na ulicy Sympatycznej w Lublinie. Przebywała w miejscu pracy.
Dzisiaj po południu na jednym z lubelskich skrzyżowań zderzyły się dwa samochody osobowe. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.
Jacek Babicz wieloletni fotoreporter Kuriera Lubelskiego, dostał wypowiedzenie z pracy. Nie mógł pożegnać się za pośrednictwem gazety, w której pracował, więc wykupił miejsce reklamowe na cityligtach i billboardach.
Wczoraj wieczorem funkcjonariusze puławskiej policji zatrzymali jadącego po pijanemu mężczyznę. Okazał się nim wójt gminy Wąwolnica.
Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Policji odpowie 21-latka oraz jej o dwa lata starszy partner. Para podczas interwencji zachowywała się bardzo agresywnie.