Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania łosia na os. Nałkowskich

Od godzin porannych trwają poszukiwania łosia na os. Nałkowskich. Zdjęcie zwierzęcia przechadzającego się w tym rejonie przesłał nam Czytelnik.

W piątek po godzinie 7 otrzymaliśmy od naszego Czytelnika zdjęcie, na którym widać sporych rozmiarów łosia. Zwierzę przechadzało się w rejonie ul. Diamentowej, Samsonowicza oraz Olszewskiego.

O łosiu zgłoszenie przyjęli strażnicy miejscy, którzy już od ponad godziny poszukują dzikiego zwierzęcia. Z przekazanych nam informacji wynika, że łoś poszedł w stronę osiedla.

Jak ustaliliśmy zwierzę wczoraj w godzinach wieczornych widziane było w rejonie Nowy Świat. Apelujemy do mieszkańców osiedla Nałkowskich i kierowców pokonujących ulice w tym rejonie o zachowanie ostrożności. W przypadku napotkania zwierzęcia należy powiadomić straż miejską pod nr tel. 986.

(fot. nadesłane Piotrek – dziękujemy!)

24 komentarze

  1. Łoś Super ktoś

  2. Mój znajomy z Krępca dzieli zwierzęta na jadalne i niejadalne. Łosiu, nie idź w tamtą stronę!

  3. No I ci sensacja ruszcie tylko poza miasto a widok spacerujacych losi po polach to niemal codzienny widok I zadne sensacja w tym nie ma

  4. Emilian – może i sensacji nie ma ale jakby Ci wtargnął późnym wieczorem taki łoś na ulice w mieście przed samochód to wtedy byś miał sensacje. Poza miastem można się spodziewać przynajmniej. Poza tym jakby uciekał w panice i stałbyś mu na drodze to ciekawe czy by Cie ominął.

  5. OOO kruca bomba, w Lubelcu kręcą Przystanek Alaska !! ;D Pozdrawiam łosia!

  6. ale łoś jeden

  7. w końcu łosie mieszkają na łosiedlach 🙂

  8. Przecież to wymarły Tur.

  9. Łosiu uważaj na siebie, nie daj się uśpić ani upolować. Trzymaj się dzielnie – wracaj do żony na Święta.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo