Twierdził, że oślepiło go słońce. Trzy osoby poszkodowane w wypadku, droga zablokowana (zdjęcia)

Kolejny w dniu dzisiejszym wypadek koło cmentarza. Tym razem w Tomaszowicach. Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczone zostały objazdy.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 10 w Tomaszowicach w gminie Jastków. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Nałęczowa. Kierująca fordem kobieta zaczęła zwalniać, zamierzając skręcić w lewo, na parking przy cmentarzu. Po chwili w tył jej auta z impetem uderzył renault. Jak twierdził kierujący nim 22-latek, oślepiło go słońce i nie zauważył znajdującego się przed nim pojazdu.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Zostały one przetransportowane do szpitali w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia potrwają do godziny 13.

(fot. lublin112)

Zobacz również

15 komentarzy

  1. W Tomaszowicach też barana oślepiło słońce i wjechał prosto w nas.Z bocznej drogi od strony Sieprawic.Córka mało życia nie straciła,była 2 tyg. w śpiączce.To jak nie widzisz,to nie jedź!!!Co za kretyńskie tłumaczenie!!!

  2. Proponuje społeczną zrzutke na okulary przeciwsłoneczne dla chlopaka …zanim kogoś przejdzie …ciekawe co by biedaczysko wymyślił, jakby dzień był pochmurny …

  3. a w temacie wyznaczenia objazdu… od strony Nałęczowa to chyba może na pachołku był wyrysowany ten objazd, bo oprócz niego ustawionego na środku drogi przed ostatnim zjazdem przed miejscem zdarzenia – ni chuchu
    ani policjanta, ani nawet strzałki czy czegokolwiek – to tak wygląda „wyznaczanie objazdu”?
    od strony Lublina stał policjant na rondzie przy kościele i ustnie informował każdego, którędy ma jechać, też słabo
    a byłam tam kilka godzin po zdarzeniu, więc był czas na ogarnięcie tematu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

I Mistrzostwa Polski w Płukaniu Lubelskiego Bursztynu oraz Piknik Naukowy z okazji Dnia Dziecka
Zaprośmy dziką przyrodę do miejskiego środowiska
Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim