Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Bili i kopali 22-latka po całym ciele. Dwaj Białorusini usłyszeli zarzuty (zdjęcia)

Dwóch obywateli Białorusi w wieku 41 i 36 lat odpowie za pobicie 22-latka. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali w Białej Podlaskiej. Jak ustalili śledczy, sprawcy bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, przed jednym z lokali w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwaj mężczyźni, bez powodu zaatakowali 22-latka.

– Bili i kopali go po całym ciele. Po tym na widok pracowników ochrony uciekli. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala – przekazała nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Jeden z napastników został ujęty przez pracownika ochrony. Okazało się, że jest to 35-letni obywatel Białorusi. Policjantom udało się też zatrzymać drugiego podejrzewanego. To 41-letni mężczyzna, także obywatel Białorusi. Obaj  usłyszeli już zarzuty.

– Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzn gotówkę. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Wobec obydwu mężczyzn zastawany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodała nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Bili i kopali 22-latka po całym ciele. Dwaj Białorusini usłyszeli zarzuty (zdjęcia)

17 komentarzy

  1. Wszystkich wpuszczać i ulokować u lewaków i wyborców PO w domach.

  2. Kiedy wreszcie ktoś z rządzących dojdzie do jedynego słusznego wniosku ze wszystkich ruskich i białoruskich kacapów należy natychmiast deportować z Polski bez względu na to czym się tu zajmują i ile małych kacapów narobili w Polsce. Czas na radykalne kroki a nie rozdawanie kasy ruskiej hołocie….

  3. Dlaczego nie zostali aresztowani na 3 miesiące? Czekają aż kogoś zabiją??

  4. Gdyby ukradli batonik to by ich odrazu zamknęli.

  5. Jest taki poseł co wstawiał się za poszukiwanym listem gończym patostrimerem , to może i za nimi wstawi się brałn bo chyba po polsku to tak powinno pisać się to nazwisko 🤣

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport