Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Algierii odpowie za kradzież rozbójniczą w galerii handlowej w Lublinie

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu obywatelowi Algierii za kradzież rozbójniczą, na terenie jednej z galerii handlowych w Lublinie. Mężczyzna próbował uciec z kosmetykami, a potem wdał się w przepychankę z pracownikiem sklepu.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na terenie galerii handlowej w Lublinie. Dyżurny lubelskiej policji został powiadomiony o kradzieży rozbójniczej w drogerii. Z uzyskanych informacji wynikało, że sprawca miał dokonać kradzieży kosmetyków, a następnie próbować uciec, bez płacenia za towar.

Całą sytuację zauważył pracownik sklepu, który postanowił zainterweniować. Wówczas złodziej stał się agresywny i wszczął przepychankę.

– Skierowani do działań patrolowcy zatrzymali 27-letniego obywatela Algierii. Dziś na komisariacie 4. wykonywane są z jego udziałem czynności procesowe. Niebawem usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej. Za kradzież rozbójniczą grozi do 10 lat więzienia – poinformował nadkomisarz Kamil Gołębiowski oficer pasowy KMP w Lublinie.

52 komentarze

  1. Jak to dobrze że Tusk spełnił sto obietnic w 100 dni rozliczył i wszystkich posadził w więzieniu z pisu i jest paliwo po 5 zł drugi raz waswydymal frajerzy.

  2. Nie ma głupszego od wyborcy ryżego.

  3. Oj czarno to widzę… przejdzie człowiek ulicą i co chwile ciemno przed oczami sie robi….

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport