Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura na Placu Litewskim. Zwolennicy PiS starli się z obrońcami konstytucji

Burzliwie przebiegała dzisiejsza wizyta wicepremier Beaty Szydło w Lublinie. Zewsząd słychać było krzyki, wyzwiska a nawet o mało nie doszło do rękoczynów.

73 komentarze

 1. Chyba redaktorzyna sie pomylil 😉 to nie obrońcy konstytucji a obrońcy KORYT!

 2. Ludzie ogarnijcie się, dlaczego wszyscy patrzą albo w lewo albo w prawo? Nie liczni potrafią widzieć błędy u jednych i drugich. Uważam, że w Lublinie naprawdę mieszka dużo lemingów.

 3. Nie POmoże woda z Wisły, kiedy ,,słupki” tak obwisły!

 4. On jest znany z nic nie robienia. Główny blokujący wszelkich pomysłów i projektów. Pan „sienieda”, „niemożna”, „takbyćniemoże”. Zawsze na nie. Za to lubi się chwalić cudzymi osiągnięciami. No ale Prawy i Sprawiedliwy: bierny, mierny ale wierny.

 5. ciągle te same „twarze”

 6. Przyszli sobie pokrzyczeć złodzieje z PO bo co im pozostało .trzeba być ślepym i niedorozwiniętym żeby POpierać tych nieudaczników i wrogów POLSKI

 7. wrogowie Polski to teraz rządzą

  • Prawdę piszesz, niestety. Takich oszołomów w rządzie to nie było nawet za komuny, żal. Suweren się obudzi jak będziemy druga Grecją, tylko z tą różnica że nas znienawidzone „Niemce” nie wesprą bo jaki by mieli w tym interes?

 8. PO-PSL-SLD całe to ubeckie lewactwo powinno być zlikwidowane po 89 roku ,nie rozumiem jak te darmozjady mają czelność wykrzykiwać hasła których nie rozumieją.Demokracja polega na tym że rząd wybiera większość narodu i trzeba się pogodzić z urwaniem si ę koryta wy ubeckie świnie.

  • Ile w tych pomyjach nienawiści i zwykłej niewiedzy. Po pierwsze wymienione partie powstały dopiero po 1989 r., np. PO w 2001 r. Po drugie w PiS jest naprawdę b.dużo byłych członków PZPR i przeróżnej maści esbeków (ubecy w większości już nie żyją). Znam wielu takich osobiście, a niektórych znamy wszyscy. A po czym wnosi opluwający, że jego przeciwnicy to nic nie rozumiejące darmozjady tego doprawdy nie wiem (on chyba też nie wie). Po czwarte demokracja polega nie tylko na tym, że rządzą wybrani głosami większości, ale również na tym, że władzę sprawuje się z poszanowaniem reguł demokratycznego państwa prawa i konstytucji przede wszystkim. Poza tym większość musi szanować prawa mniejszości. I po piąte: tyle wyzwisk, inwektyw i agresji nie tylko werbalnej, może świadczyć o tym, że towarzysze partii PiS, zrobią wszystko, by od tego koryta ich nie oderwano, bo to prawdziwa dojna zmiana.

   • Na wszystkich portalach te banialuki wypisujesz? PO spada na dno. O władzy może pomarzyć. Poniał? To se ne wrati, jak mawiają nasi południowi sąsiedzi.

   • Masz rację PO nie ma nic wspólnego z UB kami czy komunistami tamci byli na usługach Rosji a PO jest w 100% Niemiecka

 9. Polityka jest brudna

  Za rządów PO przypomnijmy sobie ile to było umów smieciowek za stawki 4-5??? A teraz są smieciowki tylko że jest od nich odprowadzany ZUS i stawka nie niższa niż 13.70 brutto. Gdyby nie PiS to teraz w kraju było by pełno tych no z ciemną karnacją

  • przyjechaliby robić za 13,70 brutto? oj naiwny , naiwny

  • Tylko zauważ, że to pokolenie co pracowało za marne parę złotych wyjechało z PL i teraz robi w GB, DE i reszcie Europy. Nauczyli się pracować to pracują, ale tam gdzie się godziwie płaci. U nas zostali młodsi, z wymaganiami, ale bez doświadczenia i umiejętności lub uwiązani rodziną, obowiązkami czy nieznajomością języka. Sam pracuję w firmie, która od lat boryka się z rotacją pracowników mimo, że stawek nie płaci najniższych. Ciężko o kogoś kto rzeczywiście przyłoży się do obowiązków i będzie chciał się rozwijać. Ci najlepsi już dawno są za granicą. A co do śmieciówek – uwierz mi, że w mojej pracy był okres gdy na zlecenie chętnych były tłumy, a do tego samego zadania na umowę o pracę trudno było zebrać ekipę. Niby śmieciówki, ale studenci głównie je wybierali i na kasę narzekać nie mogli. Teraz stawki dużo wyższe, ale na zlecenie już mniej chętnych.

 10. 8 lat platforma obywatelska rządziła i co zrobili dla zwykłego „Kowalskiego” żeby mu lepiej się żyło???

Z kraju