Al. Witosa: Wjechał na czerwonym, zderzył się z audi

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch aut na Felinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 18 na al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Doświadczalną zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i audi. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Świdnika. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z audi, którego kierowca wjeżdżał w ul. Doświadczalną, w kierunku osiedla.

Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

60

61

(fot. lublin112)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. NO DAWAC ON ZZZZ SWIDNIKA

 2. No i zarobił sobie z początkiem roku…

  • Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

   Ale teraz będzie umiał rozpoznawać kolory i stosownie sie do nich zachować – o ile bedzie pamiętał o tym kuku co se teraz zrobił.

 3. Pogromca pieszych

  Winnym jest, oczywiście, kierowca audi, bo uwierzył, że pierwszeństwo czyni nietykalnym oraz zwalnia od myślenia. Tacy są najgorsi – zobaczy zielone światło i dostaje małpiego rozumu. Jedzie na pałę, bo „ja mam pierwszeństwo”. Cmentarze są pełne tych, którzy je mieli i tylko łut szczęścia uchronił kierowcę audi od dołączenia do nich, bo Aleją Witosa równie dobrze mógł jechać TIR.

  A kierowca opla? Cóż… Mógł się zamyślić, zagapić, rozkojarzyć, pisać SMS-a. A może po prostu się śpieszył?? Trzeba być człowiekiem i człowieka zrozumieć!

  Ja nawet jak mam zielone, to nie ruszam z miejsca dopóki nie zobaczę, że wszystkie auta, którym zapaliło się czerwone nie zatrzymały się. Zawsze jakieś gamonie mnie strąbią, choć ja – być może – ratuję im życie. Ludzie są niewdzięczni.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja