Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Adwokat zadał żonie dwa ciosy nożem, bił kobietę stołkiem i pałką teleskopową. Na rok trafi do więzienia

Odpowiadał za usiłowanie zabójstwa i znęcanie się nad swoją żoną. Sąd uznał, że w tym pierwszym przypadku mężczyzna był niepoczytalny. Jeżeli chodzi o drugą sprawę, nie było to drastyczne.

60 komentarzy

 1. A po co mu wyrok zrobić mu to samo dźgnąć go 2 razy nożem przetracic mu ręce pałką teleskopową a kija od mopa wsadzić mu du.e i tak zostawić gnoja żeby zdechł to by była kara!!!!

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   A obok sędziego, za taki „prawy i sprawiedliwy” wyrok.

 2. czy ludzie nie widzą w koło co się dzieje??

  ależ widzą i wiedzą, że się źle dzieje tylko się boją interweniować bo najpierw komunizm siał postrach wśród obywateli a zaraz po komunizmie przyszły czasu socjalizmu a w tym momencie żyjemy w głębokim socjalizmie gdzie państwo swoich broni jak może, nagrody daje milicjantom, którzy w biały dzień rozkazy kacyków wykonują ganiają obywateli gdzie i jak się da, ludzie boją się milicji, sądów i polityków w dodatku do cna przerażeni są niby wirusem i przez to nawet kajdanów, ktore na rękach i noga już za sobą ciągają od dawna nie zauważają.
  marny los czeka ten kraj…

 3. Swoi go nie obronili ??? Dziwne!!

 4. Dziadek ze Slamsowa

  Najgorsze w tym jest, że taki [***] sędzia jest nie do ruszenia.
  Nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje wyroki.

 5. Cieee chorobaaaa !!!

  Zdarzenia, miały miejsce 14 lipca 2016 r,. a już w 2021 r. go osądzili ?!
  Jak na polskie sądy to super ekspres.

  • no patrz…a tak ziobro je zreformował przez 6 lat

   • Jak można zreformować ta kastę. Są nie do ruszenia bo sami się bronią i wielki krzyk że łamie się niezależność sędziów którzy robią co chcą i są bezkarni.

 6. To się wybronił, będzie miał wzięcie nie tylko w Chełmie. Zostanie zapewne dziekanem palestry, he, he… Swoim kasta sprzyja.

 7. Sąd już mniej nie mógł dać chyba. Ale nie dziwne. Chełm to taka prowincja gdzie wszyscy się znają, wódkę ze sobą piją i te same dziewczynki posu….. ają. Wiadomo że układy działają.

 8. Głupol nie adwokat. Przy zatrzymaniu mógł zemdleć i nic by mu nie było.

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  Niepoczytalny adwokat w momencie próby zabójstwa,po prostu nie wiem czy śmiać czy płakać z tego ustalenia sądu

 10. Nie było drastycznym katownie kijami, pałkami, pasem przez wiele dni. Ot takie hobby wieczorową porą pana adwokata. Mam nadzieję, że kobieta posiada braci albo ojca który będzie czuł się na siłach. Ja pierd. Takie nasze sądownictwo przez małe „s”.