Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Adwokat zadał żonie dwa ciosy nożem, bił kobietę stołkiem i pałką teleskopową. Na rok trafi do więzienia

Odpowiadał za usiłowanie zabójstwa i znęcanie się nad swoją żoną. Sąd uznał, że w tym pierwszym przypadku mężczyzna był niepoczytalny. Jeżeli chodzi o drugą sprawę, nie było to drastyczne.

60 komentarzy

 1. Znajomości robią swoje , ręką rękę myje …..takich sądów chcecie ??????? Jak pisiory chciały zrobić porządek z sądami to wielki lamęt ….na każdego z was może trafić taka niesprawiedliwość ….

  • pisiorów nie interesują takie sprawy…nie zrobili NIC !!! by to zmienić…im sądy tylko są potrzebne do tego by utrwalić władzę…człowiek ich nie obchodzi

   • Podaj choć jeden przykład by za PO paprańców rządów prok .gen.wstawił się za niesłusznie skazanym lub rażąco niesprawiedliwie osądzonym Ja podam Ci przykład synalka lekarzy z Lubartowa czy Komendy

   • właśnie to są sądy PO Chyba masz jakąś niepamięć i brak racjonalnego rozumowania

  • Trzeba zadać pytanie czy ten pan występując jako adwokat też wykonywał swoją pracę jako niepoczytalny. Wtedy wszystkie przez niego wygrane sprawy sądowe trzeba by unieważnić i powtórzyć raz jeszcze.

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Obywatel jak masz znajomości w policji i w sądach,to się ich w ogóle nie boisz, mało tego dokonujesz przestępstw,,bo wiesz że kolega konfident policyjny i koledzy w policji nic ci nie zrobią.Nie liczą się prawdą , sprawiedliwość, uczciwość i pracowitość.Licza się jedynie koledzy w policji,zaczepki, różne,intrygi, groźby,pobicia, podżeganie do pobicia,siedzenie na alkoholu całymi dniami w sklepie i dokuczanie pracującemu człowiekowi-Wszystko to można robić i być bezkarnym,jak się ma kolegow w milicji i policji.Taka jest rzeczywistość,tu gdzie mieszkam,w tej głupiej gminie w powiecie ,zamojskim.

 3. Zabrać immunitety wszystkim sędziom.

 4. kara skandaliczna…..ale ja mam tylko jedno pytanie…czy ta pani była przykuta kajdankami do kaloryfera ????…czego siedziała z awanturnikiem ??? dla kasy ???… bo nic jakoś nikt nie napisał o dzieciach…bo jakby jej nie chciał wypuścić z dziećmi, to bym to jeszcze mogła zrozumieć

 5. Kasta i patologia polskich sądów nadal istnieje mimo jak na razie nieudanych prób uzdrowienia systemu. Śmieszne orzecznictwo i interpretacja faktów bezspornych. Czy naprawdę nie mamy młodych sędziów nie skażonych przeszłością ?

  • Norsk Arisk Black Metal

   Nie, bo młodzi sędziowie to w 9 przypadkach na 10 dzieci starych sędziów umoczonych aż po uszy.

 6. Norsk Arisk Black Metal

  Odszkodowanie mu dać – pewnie ma zespół stresu pourazowego po tym ciąganiu po wolnych sądach!

 7. Młody resortowy ubek, jak taki mógłby zostać skazany przez starych ubekow?

 8. Do czubków go zamknąć,zanim kogoś zabije.Toż to musi być ćpun jakiś i psychol!

 9. Z tego artykułu mało wynika, większość faktów ze sprawy zostało utajnionych – Wszyscy atakują adwokata i Sąd, na podstawie czego? Niema skutku bez przyczyny.

Z kraju