Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Złodziej nie miał litości. W kościele okradziono niepełnosprawną kobietę

Od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim. Dzisiaj udała się do kościoła. Nieznana osoba ukradła jej przystawkę do wózka o znacznej wartości.

45 komentarzy

 1. Ma nauczke, zeby nie chodzic do tych złodziei 🙂

 2. A Mnie ciekawi KTO TO KUPI …i co nie zastanowi się skąd taki przedmiot pochodzi, komu słuzył i dlaczego go sprzedaje. A moze warto poprosić o dowód zakupu przy towarze tzw niewiadomego pochodzenia. Katolicki narodzie czy juz do końca macie wyprane mózgi.

 3. Zaaaaaraz. To szef do którego się poszła modlić nie zareagował ? Deszcz pada od paru dni – mógł też polecieć z nieba piorun… nie poleciał ? Hmm… może jest na feriach zimowych….

  • Może zareaguje, i kobieta odzyska własność, a takich jak ty może ukarze kalectwem, nie wiadomo. Lepiej dla ciebie by był na feriach zimowych, bo za obrażanie, można od normalnego człowieka zarobić limo pod oko.

   • ciebie już ukarał brakiem własnego rozumu i istnie katolicką postawą. Widać te paciorki, medaliki i zaklęcia już nie działają. W 1939 też mówią, że był na wakacjach….

 4. A monitoring? Policja? Tam jest od wuja pana kamer…

 5. Antoni Nacierewicz

  Tego nie ukradł Polak Katolik.

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  Aaa- to oczywiste, że ktoś kto zechce kupić ,to zapyta o dowód zakupu i powód sprzedaży,ale też niestety ten ktoś może być np paserem .Złodziej może to też wywieźć za granicę,jeśli to tyle warte.No może żaden inwalida tego nie kupi,bo pomyśli , że to z kradzieży

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  xionc Ja w księży nie wierzę ,a ludzi takich jak ja ,co modlą się w domu i chodzą do kościoła,a nie chodzą do spowiedzi jest mnóstwo i co wszyscy są bluźnierca mi?Ja przestałem chodzić w swoim ciemnogrodzie do kościoła ,bo po prostu zobaczyłem, że ludzie mają gdzieś wiarę i poszanowanie człowieka,bo jak się ma znajomości na tym świecie,to można wszystko zrobić z drugim człowiekiem.Jezdze do miasteczka w okolicy 15 km by być w kościele.A jak nie znasz ludzkich historii i dramatów to nie oceniaj,bo to świadczy o tym , żeś jest taki prostakoignorant