690 680 960

Złodziej nie miał litości. W kościele okradziono niepełnosprawną kobietę

Od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim. Dzisiaj udała się do kościoła. Nieznana osoba ukradła jej przystawkę do wózka o znacznej wartości.

45 komentarzy

 1. pewnie jakiś żyd

 2. Efekt rozdawania pieniedzy za nicnierobienie. Widocznie złodziej uznał że niczyje

  • A gdzie rozdają pieniądze za „nicnierobienie”? Ten złodziej przecież ukradł, czyli coś „zrobił”. Jakby rozdawali pieniądze za „nicnierobienie” to on by nie ukradł, tylko poszedłby po te pieniądze. Po co miałby ryzykować? Zwłaszcza, że i tak wpadnie za kilka dni…

 3. Nieprzypadkowa zbieżność zdarzeń. Zło tam się na co dzień dzieje …to i przychodzą złodzieje.

  • Gondol Jerzy z Nadwisły

   Trudno sie z taką skrajnością zgodzić, ale COŚ w tym jest…
   Przez blisko 70 lat żyłem wśród polskich katolików i większość zła jakie mnie spotykało, pochodziło ze strony katolików.
   Jeśli chodzi o ich własne interesy nie mają żadnych oporów, żeby drugiej „owieczki” nie oszukać nie okraść, a bywa, że i zabić (albo chociaż molestować).

   • Studętkom jezdem to se wiem, że...

    Jak widać, u nas owieczki się same strzygą…
    Taki mamy kulturalny postęp…

   • To jest podobnie jak z kierowcami. Wszyscy uczyliśmy się kodeksu drogowego, zdawaliśmy egzaminy, a jednak codziennie ktoś łamie przepisy, powoduje wypadki. Nawet po odebraniu prawa jazdy siadają za kierownicą i mienią się kierowcami z dużym doświadczeniem. To samo można powiedzieć o chorych, którzy olewają zalecenia lekarzy. Uczniach zaniedbujących naukę. Itp. itd. Bywa że zatwardziali przestępcy wyłamują się ze swej profesji i czynią dobro.

 4. ŁowcaGamoniZOkolicNovej

  Kogoś to dziwi? Śmieszy mnie jak co któryś zlodziej twierdzi że on nie jest taki jak inni a jest honorowy. Tak wybielać się przed własnym sumieniem bo rąk im odwagi przyznać przed samym sobie że są złymi ludźmi. Kradzież czegokolwiek, komukolwiek automatycznie oznacza brak honoru. Nie zarobiłeś na to ani nie dostałeś więc nie pchaj rąk. Nawet jeśli ta osoba to dostała, nawet jeśli nie zasługuje na posiadanie tego… To nic Ci do tego. Nie jest Twoje i tyle. Bierzesz więc honoru nie masz. Tyle w temacie śmiesznych pseudo charakternych zmodzieji bojący h się prawdy przed lustrem.

 5. MercedesSprinterTakiSrebrny

  Sama prawda. Jeszcze też dobre jak we dwóch spotka się takich i wzajemnie się utwierdzają w tym by czuć wsparcie. Tymczasem oboje nie mają honoru. Tyle im pozostaje. Każdy złodziej niestety kradnie albo bo jest poprostu skrajnie nie inteligentny albo zły i tyle. Rodziny tolerują bo widzą ze to nieudacznicy a Ci wierzą ze ich Mamy są dumne.

  • A ja dodam do tego jeszcze TYCH co KUPUJĄ kradzione, albo udają , albo niech chce im się ruszyć mózgownicą że jak z niewiadomego żródła to raczej kradzione. Jest popyt będą kradzieże , to skłonnośc ludzi do kupowania tzw okazyjnego daje złodziejom mozliwośc zarobku dlatego kradną. Gdyby nikt tego nie chciał kupić to kradzieże byłyby bez sensu, on kradnie poto aby to SPRZEDAĆ!!!

 6. Szkoda słów żeby mu łapy pousychaly…jak można okraść niepełnosprawną osobę….pewnie kolejny charakterny zlodziejaszek …z zasadami….do wora

  • , Pan Prezydent Duda twierdził że Polska ma ponoć wielowiekowe korzenie kultury katolickiej, z kolei przenajświętsi i tylko prawdę głoszący generałowie jedynie słusznej wiary utrzymują, że w Polsce jest ponoć bez mała 100% wiernych „owieczek”, więc wychodzi na to, że innowierca tego za cholerę nie zrobił, to musi być jakiś katolicki baran.

   • Cieee chorobaaaa !!!

    Ale żeby tak baran, owieczkę skubnął…
    Nawet jak na katolików, to jest jednak spore draństwo

   • Czy się mienisz katolikiem – nie wiem. Ale jedynym baranem tutaj jesteś ty. Bo tylko baran obraża całą grupę ludzi na podstawie jednego przypadku, który wcale nie musi z owej grupy pochodzić.

 7. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

  Złodziej nie miał litości… bo u katolików to rzadkość, taki news staropolski

 8. Powinnykary wrócić że średniowiecza. Ukradł- uciąć rękę

  • Chichotnik, jajcarz (niepotrzebne skreślić)

   Eee, tam rękę… lepiej byłoby chociaż jedną nóżkę… miałby kłopoty z dotarciem do „pracy” i ucieczkę po…

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ja tyz katolik,ale niepraktykujący,to prawda , że złodziejem się człowiek staje w gniewie, złości, niesprawiedliwosci,to prawda gdy jest się wściekłym na ludzi za krzywdę,za prześladowanie -to wtedy człowiek kradnie,by zrobić sobie rekompensatę i nie widzi,że sam kogoś krzywdzi,ma po prostu wyj..bane na krzywdę ludzką.I to nie ma nic do tego czy ktoś chodzi codziennie do kościoła,czy ktoś jest ateistą,czy agnostykiem,czy też jest katolikofaryzeuszem,.To nie ma znaczenia,bo w złości,gniewie, wściekłości człowiek nie myśli i musi go dopiero dotknąć mega cierpienie ,by zmądrzał i stał się wzorem uczciwości i poszanowanie cudzego mienia

  • Nie ma czegoś takiego jak niepraktykujący katolik. Żeś jest zwykły bluźnierca. To poi Ci każdy pan ksionc.

 10. ,aa,boKrzycho.paPj

  No ,ale ukraść ciężko chorej osobie tak ważna i drogą część wózka inwalidzkiego to nie ma na to wytłumaczenia ,bo dla zysku
  ukraść to coś straszliwego.A nawet jak złodziej nie miał na chleb ,to są opieki spoleczne,ale inwalidzie się nie kradnie.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas