690 680 960

Zderzył się ze skodą i uderzył w drzewo. Zostawił auto z pasażerką i uciekł pieszo

Po raz kolejny wsiadł po pijanemu za kierownicę. Na skrzyżowaniu zderzył się ze skodą i zatrzymał uderzając w drzewo. Uciekł, ale szybko wpadł w ręce policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 19:30 na ul. Koryznowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Niepodległości zderzyły się dwa samochody osobowe: honda i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący hondą mężczyzna jechał ul. Koryznowej od strony al. Andersa. Poruszał się pasem jezdni do skrętu w prawo. Na skrzyżowaniu, w wyniku gwałtownego hamowania, stracił panowanie nad pojazdem. Auto pojechało prosto, uderzając najpierw w jadącą ul. Niepodległości skodę, a następnie w drzewo.

Kierowca hondy wysiadł z pojazdu i pozostawiając pasażerkę, pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Kobiecie udzielono pomocy medycznej, jednak nie było potrzeby jej hospitalizacji. Kierowcy skody nic się nie stało.

Policjanci szybko ustalili kto kierował hondą i rozpoczęli jego poszukiwania. Na miejsce wezwano przewodnika z psem tropiącym. Niebawem mężczyzna został zatrzymany w okolicach swojego miejsca zamieszkania. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania. Nie był to bowiem pierwszy raz, kiedy w takim stanie wsiadł on za kierownicę samochodu. Był już za to karany sądownie i do 2021 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

110

111

112

114

115

(fot. lublin112)
2018-08-26 :16:11

25 komentarzy

  1. W normalnym kraju zabrali by mu narzędzie przestępstwa czyli tzw.auto i tyle.

  2. Hej Lublin, Skoda to nazwa własną, proponuję zapoznać się z zasadami pisowni jeśli ma się zamiar pisać publicznie…

  3. zabieranie praw jazdy zupełnie nic nie daje, widać to po takich zdarzeniach, kary surowsze powinny być, głównie finansowe, a już przy recydywie zdecydowanie, np. przepadek auta jeśli posiada na poczet wysokiej grzywny, nie 1000zł ale 10 000zł, za granicą, np. w Belgii za podobne przewinienia grozi np. 5000 euro i tam nie ma zabawy, samochód mogą scholować, trzeba go potem wykupić… a u nas to jest zabawa

  4. Ja dziwię się policjantom że nie strzelają do tych pustych bez mozgich idiotow którzy posiadają po pijaku po to żeby zabić to są mordercy i jestem za zaostrzeniem przepisów dla pijanych morderców,A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona dziekuje

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas