690 680 960

Wypadek na budowie w Lublinie. Mężczyzna spadł z wysokości, został ciężko ranny (zdjęcia)

Na budowie bloków na terenie dawnego toru kartingowego w Lublinie miał miejsce poważny wypadek w pracy. Jeden z pracowników budowlanych spadł z wysokości. Trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 14:30 na budowie osiedla przy ul. Granata w Lublinie. Jeden z pracowników spadł ze znacznej wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, mężczyzna po upadku był nieprzytomny. Doznał licznych poważnych obrażeń ciała. Ratownicy medyczni po udzieleniu mu pierwszej pomocy przetransportowani poszkodowanego do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawdzane będą też przyczyny tego wypadku.

(fot. lublin112)

18 komentarzy

 1. Powiem Wam w tajemnicy, ze ta technologia produkcji pustaków ceramicznych (MAX) to świetna sprawa. Sam będe z tego budować teraz dom. Ale prawdopodobnie nie tak jak jest na fotkach, na zaprawę. Tylko Turysta będzie budować dom na piankę montażową. Producent daje gwarancje na jedyne 100lat.

 2. Ile znaczna wysokość ma metrów,bo nie wiem??????????

 3. Mieszkaniec Fulmana

  Ci pracownicy budowlani od wczesnych godzin porannych opróżniają półki sklepowe w Żabce przy ul. Fulmana i tak na przemian piwko, wódeczka…

 4. Nie wyżej niż ostatnie piętro, no chyba, że to dźwigowy.
  Zdrowia życzę, no chyba, że był po kielichu to zdrowia i rozumu.

  • Zdecydowanie podpisuje się pod tym komentarzem. Budowlańcy nawet szczególnie się nie kryją, że drinkują w pracy, co widać z okiem mojego mieszkania.

 5. Pracownicy jak to pracownicy ale inspekcja pracy jest bo jest jak jest wypadek wystarczy spojrzeć na te wszystkie budowy jak są zabezpieczone

 6. Jak pomyślę, że kilka lat temu był tam tor na którym w weekendy gromadziła się duża część młodzieży na zorganizowanych zawodach to szlag trafia. Teren sprzedany, podzielone zyski, odpowiedzialnych za ten przekręt brak.

  • niestety. tor funkcjonował 10 lat, zanim dobudowali w jego pobliże starą część osiedla. kolejne 15 lat minęło w spokoju zanim pobudowali 2 nowe bloki. przez kolejne 5 lat budowali kolejne i nagle komuś zaczęło przeszkadzać, że z toru hałas. budowniczych sąsiadujących z torem bloków nie było jeszcze na świecie, jak tor funkcjonował…

 7. Szwagier paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

  Eeee tam, giełda była super.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…