Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Włożyła noworodka do pieca i poszła na wesele. Agata F. uniewinniona od zarzutu zabójstwa

Sąd Apelacyjny uznał, że Agata F. nie może odpowiadać za zabójstwo swojego dziecka. Skazał kobietę jedynie za zbezczeszczenie zwłok. Kobieta nie trafi jednak do więzienia.

51 komentarzy

 1. Kpina planowała od początku zabicie dziecka zażywając narkotyki pozn8ej świadomie włożyła dziecko do pieca i zatarła ślady zaś później w najlepsze poszła się bawić.nie wiem jak można nie mieć chonoru aby taką osobę bronić w sądzie wstyd.

 2. Po areszcie i tym ci zrobiła to i tak nigdzie indziej się nie nada jak do wariatkowa. Jeżeli miała problemy psychiczne, to szkoda, że nikt nie pomógł jej wcześniej zanim stała się tragedia. Teraz to sobie możecie mówić to i tamto, ale tak to nikt nie umiał się nią zająć jak trzeba. Teraz to już za późno.

 3. Obronca bezbronnych

  Obyś nigdy nie zaznała spokojul. Ogień piekielny na ciebie czeka….Niech cię męczą krzyki i płacz tej niewinnej istotki,która już by chodziła,śmiała się,mówiła…Niech każdy dzień będzie piekłem na ziemi,a potem wieczność czeka i ogień piekielny….

 4. do obrońcy życia

  Obrońco bezbronnych a nie pomyślałeś ,że ona kiedyś też była bezbronna ? Nic się nie dzieje bez przyczyny i to jak była wychowana w domu zaowocowało . Nie wiesz o niej nic więc nie oceniaj . Państwo zakazało aborcji zamiast dać kobietom bezpłatną antykoncepcję i takie mamy skutki . Oczekujesz szacunku do życia od 21 latki która nawet siebie i swojego zdrowia nie szanuje ? ten poród dla niej mógł się okazać śmiertelny . To jakaś głęboka patologia i psychiatra potrzebny a nie więzienie .

 5. Grzegorzu jak można zabierać głos w tak poważnej sprawie nie potrafiąc napisać słowa honor….

 6. mmm czy siebie słyszysz ? krzesło elektryczne ? Ty się masz za kogoś lepszego od niej ? a czym ty się od niej różnisz skoro chcesz mordować ? Co za świry tu wypisują……

 7. Wolne sądy!!!!

 8. Dobrze anoino napisał niech ta biedna kobieta składa wnioski o 500+,becikowe bo jej sie należy kto jej zabroni sędzia czy prokurator papuge miała dobrego a i jeszcze odszkodowanie za pobycie w areszcie bo przecież niewinna

 9. O Polsko!!! Brak mi słów, chłopak ją bzzzz przez całą ciąże i nie widział brzucha.. Nie ma sprawiedliwości w tym kraju!! P. S, dobre ma zawieszenie że na drugi dzień po porodzie już się bzzzz!! Kobiety po prawie dwóch msc dochodzą do pełnego zdrowia aby współżyć. Niech ją szlak trafi! WON DO PIEKŁA K….. WO WŚCIEKŁA!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo