Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na czerwonym, BMW staranowało dwa auta. Kobieta była pijana (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce wczoraj późnym wieczorem na jednym z lubelskich skrzyżowań. Sprawczyni zdarzenia znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 23 na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej zderzyły się trzy samochody osobowe: BMW, fiat i honda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca BMW kobieta jechała ul. Bohaterów Monte Cassino od strony ul. Zana. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Armii Krajowej, zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z fiatem i hondą, których kierowcy poruszali się od strony al. Kraśnickiej.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca BMW kobieta była pijana. W jej organizmie znajdowało się ponad 1,3 promila alkoholu. Nie posiadała też uprawnień do kierowania. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

34 komentarze

  1. Puszczą ja wolno jak tą co zmiksowała parę aut przy młynie Krauzego Wszystko można jak się ma plecy gdzie trzeba a poszkodowani będą musieli klepać autka za swoje

  2. Następna pijana laforynda. Skąd bierze się teraz tyle wykolejonych bab.
    Tyle odpadu społecznego? Chla to wodę, puszcza się na lewo i prawo, ma bachory każde z innymi facetem. Dziś kobiety naprawdę niesa takie jak dawniej. To tłuste alkoholiczki.

  3. Piją i kobiety i mężczyźni, banda alkoholików zatacza coraz większe koło.

  4. LU i wszystko jasne

Z kraju