Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w idącego drogą 79-latka. Pieszy zginął na miejscu

Kolejny, tragiczny w skutkach wypadek na drogach naszego regionu miał miejsce wieczorem w powiecie parczewskim. Zginął pieszy potrącony przez samochód osobowy.

Do wypadku doszło w sobotę kilka minut po godzinie 21 w miejscowości Jezioro w gminie Siemień w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 814 Radzyń Podlaski – Żminne samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca samochodem osobowym marki Saab najechała na idącego drogą pieszego. Na wskutek odniesionych obrażeń ciała, 79 – latek poniósł śmierć na miejscu. Wiadomo, że pieszy poruszał się poza terenem zabudowanym bez jakichkolwiek elementów odblaskowych.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca byłą trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. policja)
2018-09-09 11:23:08

13 komentarzy

 1. Świeć Panie nad jego grzeszą Duszą, będzie się teraz kobicinie śnił po nocach do końca życia.
  A wystarczyło, żeby jakieś błyszczydełko se do du…y przyczepił.

 2. Kuwa czy tak ciężko i nie stać pryncypałow z ambony żeby na sumie zamiast bzdur na kazaniu … wbili do łba tym mocherom swoim owieczki żeby nosili odblaski światełka lub kamizelki . I przy wyjściu z kościoła nie można rozdać kamizelek . Może by im z portfela nie u było za dużo.. Przecież Ojca Tadzia R. stać na to.. Toż to inwestycja na lata bo jak owieczki wyginą na drogach kto na tace rzuci no kto..

  • Teraz ważniejsze rzeczy są do powiedzenia z ambony – wybory idą…

  • Wy chodzicie do jakichś sekt i nasłuchacie się głupot a potem wypisujecie to! Oj, biedne i bezradne wy robaczki nie potraficie sami wybrać.

 3. Powinno pisać tak „W miejscowosci Jezioro 79 letni pieszy ,idąc drogą bez zadnych elementów odblaskowych ,zginął na własne życzenie potrącony przez samochód ,nie dajac najmniejszej szansy na zauważenie go przez kierowcę ” Nie wiem co tu jeszcze ustalają policjanci …jedynie chyba personalia tego samobójcy

 4. Ciąg dalszy nastąpi niestety bo ludzie na wsi nie są świadomi że ich niewidać bez odblasków

  • Oni doskonale są świadomi. Dostęp do mediów wszędzie jest taki sam. Problemem jest tylko to, że głupi upór jest silniejszy od świadomości.

 5. No tak, w nocy nie widział świateł auta. Jak kierowca mógł nie mieć noktowizora w oczach?!

 6. racja,rozdać kamizelki z numerem konta ojca Mateusza.przyjemne z pożytecznym,ojcze rozprowadź!.Martwy emeryt nie wpłaci już ni grosza.

  • A może z napisem „konstytucja”? Zamiast wszystko ubierać co się z miejsca nie rusza lub podstarzałą, zdemencjałą ubecję, co to ledwo się już rusza?

 7. Poza tematem. Na wskutek? A po jakiemu to? Prowadzenie takiego portalu jednak do czegoś zobowiązuje. Wieczny odpoczynek zmarłemu.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo