Kolejny wypadek na drodze Lublin – Biłgoraj. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na trasie łączącej Lublin z Biłgorajem. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 11 w miejscowości Tarnawa Mała w gminie Turobin w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 848 prowadzącą do Szczebrzeszyna. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca volkswagena jadąc od strony Lublina, wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku miejscowości Turobin. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocyklowi marki Suzuki.

Poszkodowany motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. Policja Biłgoraj)
2018-09-09 12:04:51

20 komentarzy

 1. Kolejny ślepy cymbał.

 2. to kierowca nie pamietal ze dawcy narzadow sa wszedzie????

  • I teraz za swoją głupotę i niepamięć poniesie konsekwencje. Może ty też się chcesz zapominać i zobaczyć ile gapowe kosztuje. Nie polecam. Lepiej jednak patrz w te lusterka bo rodzina suchy chleb będzie wpierniczać.

 3. I dla tego po 30 latach jazdy na jednośladach przestałem jeździć po ulicach.

 4. Teź nie jeżdzę motocyklami

  Jak były WFM-WSK to nie było tyle wypadków.Przyjechał do mnie kuzyn Yamacha 600 to nawet nie próbowałem wsiaść , bydle do 100 w 3s

 5. Motocyklista jechał bardzo szybko a kierowca skręcając widział tego motocyklistę tylko, że motocyklista był daleko i nagle zjawił się ulegając wypadkowi, cała prawda, tego nie piszą lublin112 i policja tak samo winny powinien być motocyklista i kierowca osobowego

  • Nie wiem czego nie rozumiesz. Podano jasno kierowca wieśwagona nie ustąpił pierwszeństwa. Jak się jest ślepcem i nie potrafi oceniać odległości to prawo jazdy powinno się wywalić do kibla. Inaczej taki cymbał trafi na Ciebie kiedyś

   • Odległość ocenił dobrze. Przy przepisowej prędkości szlifierza, manewr zakończyłby bez kolizji. Stanowczo bezmózgi za późno się eliminują z dróg. Powinni na początku sezonu. Dotyczy zwłaszcza tych co im niebiańskie autostrady do śmigania się marzą.

    • Oj jaki kozak z ciebie. Jak taką kolizję zaliczysz to zobaczysz że prędkości nikt ci nie będzie wyliczał. Płacisz za frycowe i tyle za to że gapa jesteś. Po prostu golą frajera. Naucz się tego dzieciaku na sucho bo w realu ro trochę kosztować będzie. Mam kolegę co tak samo myślał – po podobnym zdarzeniu (z tym że puszka – puszka) obsługuje karuzelę w Norwegii by wyrobić na odszkodowanie. 10 lat i nic nie zarobił dla siebie. Taka przestroga dla cwaniaków

    • A z kąd wiesz jaka była prędkość motocykla?Każdy kto nie zna faktów niech zaczeka na opinie biegłych a nie przedstawia swoją. Z opisy wynika jedynie że kierowca VW nie ustąpił pierwszeństwa.

   • Jak jedzie wieśwagon po wsi czy innej miejscowości to prędkośc maksymalna obowiazuje tam 50 /godz a nie 150 bo tyle pewnie jechał.motór…. i takiej tzn 50/godz MA PRAWO sie nie spodziewać .
    Tutaj PREDKOŚC zawiniła CZYJA wszyscy wiedzą.

  • Bardzo dobrze, że byłeś na miejscu zdarzenia, wszystko widziałeś i znasz prawdę ?

 6. Dlatego należy mieć kamerę w samochodzie i w motocyklu też przyda się żeby można było udowodnić, że manewr skrętu rozpoczęty był prawidłowo lub nieprawidłowo.

 7. No właśnie. Motocykliści nie tylko nie wiedzą, że pierwszeństwo nie zwalnia od myślenia i nie czyni nieśmiertelnym, ale także nie przyjmują do wiadomości, że nie znosi obowiązujących ograniczeń prędkości.

  Jeśli ekspertyzy wykażą, że motocyklista przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h, to powinien zostać uznany w 100% winnym tego wypadku, bo kierowca osobówki miał pełne prawo nie spodziewać się, że jakaś człekokształtna małpa będzie miała fantazję spróbować osiągnąć barierę dźwięku.

  Acha, no i zgodnie z obowiązującą na tym forum wykładnią prawa, to motocyklista jest na drodze słabszy, więc to on powinien uważać.

 8. Grabarz samotnie wychowujący dzieci

  Bożesz y mój!!! Został przetransportowany do szpitala???
  A po co jemu takiego pośrednictwa szukać – ja z księdzem szybciej działamy.

 9. Wychodzi na to, ze motocykliści są wszędzie !!!
  Nawet w Szpitalu !!!

 10. winnym tego wypadku jest kierowca osobowki przede wszystkim wyprzedzil samochod skrecajacy juz w lewo i sa swiadkowie

 11. Koniec sezonu jest blisko.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9505zł 0.49%
  • GBP 5.1404zł 0.8%
  • EUR 4.633zł 0.31%
  • CHF 4.3329zł 0.5%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach