Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Bezmyślność pieszej na al. Kraśnickiej. Przechodzi na czerwonym przed rozpędzonym autem

Ryzyko jakie podejmują piesi wchodząc na jezdnię przy czerwonym świetle jest niezrozumiałe, tym bardziej w miejscach gdzie dochodzi do zdarzeń drogowych z niechronionymi użytkownikami drogi. Na zarejestrowanym filmie widać kobietę, która wchodzi wprost przed jadące al. Kraśnicką bmw. Ułamki sekund dzieliły od potrącenia pieszej.

51 komentarzy

 1. Zarzucanie przekroczenia komuś przepisów, samemu w tym samym czasie je łamiąc, to jest dopiero hipokryzja.

 2. To kierowca też się popisał prędkością. Na jego miejscu bym się tak nie chwalił, bo jeszcze dostanie mandat:)

 3. A potem kierowca winny bo jakas rura wyjdzie pod kola i placz bo morderca

 4. Czekam na te hejty o kierowcach bmw, bo jak widzę to chyba bmw jedzie… tak tak jest winny tego, że ten pieszy przechodzi na czerwonym… 😀 no dawajcie 😀 Polacy 😉

 5. Chcesz być obiektywny poprzez bezstronność a jednak się określasz.

 6. Jestem z miasta

  Czy mi się wydaje czy były kiepskie warunki na drodze? Brawo, że kierowca zachował sie rozsądnie i jechał tylko 80. Inaczej przebiegająca Pani pobiła by rekord Polski w lotach i nawet nart by nie potrzebowała 🙂 Tak czy siak film pokazuje, że myslec musi piesza i kierowca tego dostarczyciela organów.

  • Nie no jasne. Piesza miała święte prawo włazić na czerwonym.

   Prawda jest taka, że może i jechał troszkę za szybko. Gimbaza się zdziwi, ale w zabudowanym od 22.00 do 6.00 jest dopuszczalne 60 km/h. Nawet jeżeli było ograniczenie, to wszelkie zakazy/ograniczenia odwołuje skrzyżowanie- czyli mógł 60. Sprawę wiarygodności pomiaru pomijam.

   Kierowca był jednak na tyle ogarnięty i jechał na tyle wolno, że był w stanie nie zabić głupiej torby.

   Swoją drogą już widzę jak wszyscy hejterzy z tej strony jeżdżą 50, w nocy na pustych dwupasmówkach…

   • Nie od 22 do 6 ale od 23 do 5. Gimbaza w osobie mojego syna się dziwi, że taki miszcz prostej nie wie tego, czego uczą już na kartę rowerową. Gimbaza jest przekonana, że jeździsz samochdem marki wader 😀 http://www.wader-wozniak.pl/nasze-marki/30-gigant/153-gigant-Smieciarka/

    Kierowca tego busa do Bełżyc, Chodla czy Opola to taki wiejski szeryf pokazujący wykroczenia innych, a nie widzący swoich. Do tego jakiś przygłupi co częste u busiarzy, bo jak się chce robić takie filmy, to się wyłącza zapis prędkości.

 7. zduping. afera na miare wspolczesych mediow. zaraz zglosze ze na kalinie rano drzewa przycinali i spokojnie sie nie moglem

 8. ostatnio (piątek) młody człowiek wszedł mi centralnie pod koła, na szczęście w ostatnim momencie udało mi się uniknąć potrącenia, i teraz mam pytanie odnośnie potrącenia pieszego- jeżeli na przejściu bez sygnalizatora pieszy który w ostatnim momencie wtargnął na przejście i zostanie potrącony to kto w świetle przepisów jest winny ?? kierujący czy pieszy ??

 9. Kierujący chyba że miał rejestrator 😀