Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Bezmyślność pieszej na al. Kraśnickiej. Przechodzi na czerwonym przed rozpędzonym autem

Ryzyko jakie podejmują piesi wchodząc na jezdnię przy czerwonym świetle jest niezrozumiałe, tym bardziej w miejscach gdzie dochodzi do zdarzeń drogowych z niechronionymi użytkownikami drogi. Na zarejestrowanym filmie widać kobietę, która wchodzi wprost przed jadące al. Kraśnicką bmw. Ułamki sekund dzieliły od potrącenia pieszej.

51 komentarzy

 1. i znowu BMW….

 2. Niestety takie zachowanie pieszych wcale nie jest rzadkością. Niestety później w przypadku jak taka krowa zostanie potrącona, to ludzie psy na kierowcy wieszają.

 3. „Baby są jakieś inne „

 4. 84 km/h? sporo, i przez 23:00 🙂

  • nastepny pisze o tym o czym nie jest artykul…. glupia natura POLAKOW zawsze czegos sie czepi…. nie teo o czym mowa

   • Jestem z miasta

    Ten Polak akurat słusznie zauważył, że przekroczona została prędkość. Przepisy chyba są po to zeby ich przestrzegać. Nie mam racji? Jezeli nie odpowiadają to wypad gdzie indziej albo zbieraj podpisy nad zmianą dozwolonej prędkości.

 5. kupiłem se kamerkę i bede nagrywał przestepstwa

 6. Jakiego olbrzymiego szoku dostał szofer, że musiał troszkę zwolnić.. No normalnie odszkodowanie z NFZ się należy za uszczerbek na zdrowiu psychicznym, bo aż zaku___wić musiał. No ponad 70 w terenie zabudowanym. Piratom po 250 się należy, bardzo dobrze że się podłożyli. Panowie policjanci, czekamy na wasz ruch. A dla dziewczyny brawa, że się nie dała rozjechać piratom wariatom drogowym.

 7. Ludzie trzeba masowo zakładać wideorejestratory i wtedy cały internet zobaczy kto naprawdę jest winny wypadków z udziałem pieszych, skończą się te bezpodstawne i niesprawiedliwe oskarżenia kierowców. Tylko idiota daje się potrącić na przejściu, a tutaj mamy przykład idioty do kwadratu

 8. Tak… a kierowca znowy święty (nie przekraczał 50km/h…)

 9. Piesi to [] w wiekszisci panstwo wbilo im do lba ze maja pierszenstwo to nawet sie nierozejza przed wejsciem jaja to beda jak ruszy pinownie rower miejski tez dali im prawo do niemyslenia i pierszenstw bedzie w [] wypadkow z rowezystami w tym roku

 10. TorWKażdejDzielnicy

  Jak to szło…Gdyby Tor był w Lublinie nie dochodziłoby do takich sytuacji, a piesi mogliby trenować wchodzenie przed maskę w bezpiecznym miejscu.