W centrum Lublina pusto, setki osób nad Zalewem Zemborzyckim. Lekarz: „Ludzie opanujcie się…”

Pomimo apeli, nie wszyscy zdecydowali się na pozostanie w domach. Wiele osób, korzystając ze sprzyjającej pogody, postanowiło wybrać się na popołudniowy spacer. Lekarzy przeraził jednak fakt, iż wybrali to samo miejsce. Tym samym stworzyli zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa.

250 komentarzy

 1. Puste dzbany!

 2. Brak odpowiedzialnosci nie mogą usiedziec na du..pie kilka dni w domu.Przez takich glupków zaraza się rozsiewa.Jak umrze któremuś bliska osoba dopiero dotrze do niego.Teraz mysli że jego to nie dotknie oby się nie zdziwił !!!!!

 3. „Dorośli”, „odpowiedzialni” ludzie…

 4. Propaganda i gierki polityczne się za tym kryją, ktoś ugra na tym niezły biznes albo władze

  • To racja odkrywają kolejne zachorowania,izolacja,i tyle..a przecież naukowców z medycyny,chemii, biologii nie brak?i niby to zachodnio-europejskie kliniki takie sławetne no a amerykańskie też!!!aby patrzeć jak wyskoczy monopolista z cud lekiem i będzie panem biznesu i po epidemii a na razie higiena,maseczki kwarantanna itd.a gdzie owoc pracy naukowców???

 5. No rzeczywiście tłumy ludzi.
  Czepiacie się garstki ludzi spacerującej na świeżym powietrzu gdzie w grupach są osoby i tak mieszkające w tych samych 4 kątach.
  Psa też trzeba gdzieś wyprowadzić.

 6. Matołów nie brakuje

 7. Może chcą się przyzwyczajać do głębokiego dna i zielonej wody …… i nabierać wody w płuca …….

 8. Ciekawe kto zabronił spacerów, że taki artykuł się pojawił. Tłumów to tam nie widać a wręcz należy wyjść z domu. Lepiej tam niż do biedronki😀. Ciekawe ile w domach wymienną ci wszyscy dorośli i odpowiedzialni. Trochę ruchu wyjdzie tylko na zdrowie.

  • Nie mogę napisać wszystkiego co myśle o takich ludziach co Ty człowieku, prawo mi na to zabrania Najchętniej zawiózł bym cię do Włoch żebyś zobaczył do czego doprowadza taki niewytłumaczalny brak zrozumienia dla powagi sytuacji. Jakim prawem Decydujesz za czyjeś zdrowie czy życie? Skąd wież ze nie jesteś nosicielem !!! Opamiętaj się . Zgłasza na policję , może dotrą do Ciebie . Następnym razem weź ze sobą 5000 bo łamiesz prawo.

 9. Panie doktór nie siej pan defetyzmu.

 10. 1-2 osoby nie siejcie paniki, zadnych kilkunastu grup

 11. nie bać się propagandy , SPACERWAĆ

 12. Patologia, wstyd w jakim ja mieście żyje

 13. Zaraz będzie kwik i gadanie „gdzie był Bóg”….

 14. Profesor Ordynator

  Absolutnie ma rację. Ja siedzę cały czas w domu. Jedyne spacery to tylko do Lidla i Biedronki. Tam czuje się najbezpieczniej. Kolejki do kas, wymacane towary i brudne koszyki. To jest to co chroni mnie przed choroba. Dziękuje Panie Doktorze. Szkoda tylko że nie podał Pan nazwiska. Wiedziałbym kogo omijać. A może nie ma nazwiska tylko to zwykle wypociny pismaka tego portalu nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

 15. Durny polski naród!!!! Jakby tylko zalew był do odpoczynku, widzisz, że tłumy, to omijaj, pomyśl o innych egoisto!!! , a najlepiej jedź do Lombardii, wtedy się przekonasz na własnej skórze!!!

 16. Witam
  Akurat byłem nad Zalewem w niedzielne popołudnie. Wszyscy ładnie grzecznie z dużym dystansem do siebie kilku metrów na świeżym powietrzu…gdzie tu ludzie zagrożenie? Opamiętajcie się bo sami jeszcze możecie w 4 kątach kisnąć tak przez kilka miesięcy…tylko kto zakupy zrobi. Zagrożony to się czułem jak musiałem zrobić zakupy na cały tydzień w markecie-wręcz stresujące przeżycie, czy jak musiałem cały tydzień pracować z ludźmi z których część jest z Bełżyc i okolic Niedrzwicy…a autor artykułu celowo gra na emocjach

 17. A ta osoba która dzwoniła na policję i do sanepidu, co robiła nad zalewem? 😋

 18. Do lasu nie można na spacer ale do kościoła można??? Coś tu śmierdzi

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie