Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tak w rok zmieniła się budowana droga ekspresowa S19 Lublin – Rzeszów (zdjęcia)

Po zakończeniu prac związanych z budową trasy S19, połączenie Rzeszowa z Warszawą będzie prowadziło przez Lublin. Wiele odcinków zostanie udostępnionych jeszcze w tym roku.

30 komentarzy

 1. Koło Garbowa i woli przybysławskiej nie da się żyć! zróbcie wreszcie panele akustyczne ! to jest skandal!

 2. Przyroda po raz kolejny przegrywa z cywilizacją. A my ostatecznie przegramy razem z przyrodą. Tylko krótkowzroczni się cieszą i są zadowoleni.

  • Cham bity deską:)

   wyprowadź się na Syberię , latem będą cię żreć komary,zimą zasypie po dach a wiosną utoniesz po pas w błocie ale przyroda w koło jaka piękna:) ale chętnie się przejedziesz w stronę Rzeszowa po nowej drodze zamiast tłuc się starą DK19:D

  • Do ziemianki w Bieszczady, kuźwa magister-chyba ja hira

  • Prosty a z pokrzywioną świadomością o ekologii. Przyroda przez miliony lat dawała sobie radę a my nie damy sobie rady. Bo na pieszo do Warszawy nie zajdziesz szybko.

 3. Brawo PiS.

  • Kasa na tą drogę poszła głównie z UE i to nie była zasługa PiSu. Skończ już szerzyć te kłamstwa, albo sam przestań w nie wierzyć.

   • Twoi kasę z UE kradli, wszystko te PO**by kradły!!! ***** najgłupszą w historii oPOzycję i jej jeszcze głupszy elektorat!!

 4. Rondo w Strzeszkowicach projektował jakiś ulung. Jak mając tyle miejsca można było przeciąć na nim nitki o największym natężeniu ruchu? W wyniku tego osoby wjeżdżające na to rondo z Lublina muszą przepuścić sznury pojazdów jadących do Lublina. Korek jak kiedyś w Kołbieli. A wystarczyło (patrząc od strony Strzeszkowic) zjazd na Lublin zrobić przed wjazdem z Lublina, ruch byłby całkowicie płynny, bo starą trasą porusza się co setny pojazd. Chętnie zaprosiłbym tego „projektanta” aby obejrzał swoje wybitne dzieło.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo