Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szereg ucieczek z miejsc kolizji i wypadków. Jeden z kierowców chciał nawet rozjechać świadka

Trwają poszukiwania trzech osób, które brały udział w zdarzeniach drogowych, jednak uciekły nie czekając na przyjazd służb ratunkowych. W dwóch przypadkach są to kierowcy, a w jednym pieszy.

Trzy groźne zdarzenia drogowe, gdzie uczestnicy uciekli, miały miejsce w ostatnich godzinach na terenie Lublina. Najpierw około godziny 15:30 na ul. Kunickiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Była to typowa kolizja, kiedy to kierowca wjechał w tył znajdującego się przed nim auta. Nietypowo jednak się zakończyła.

Sprawca widząc, co się stało, postanowił odjechać z miejsca zdarzenia. Jak nam przekazano, kierowca volkswagena o mało nie rozjechał jeszcze świadka kolizji. Uciekinierem miał być obcokrajowiec, jednak znane są już numery rejestracyjne pojazdu, którym się poruszał. Także jego odnalezienie nie powinno być trudne.

Godzinę później na ul. Świętochowskiego potrącona została kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Tutaj sprawca również od razu postanowił uciec nie interesując się losem poszkodowanej. Obecnie trwają jego poszukiwania.

Kolejne potrącenie, gdzie uciekł tym razem pieszy, miało miejsce przed godziną 19 na ul. Lipowej. Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

22 komentarze

 1. prawdziwy wysyp będzie po Nowym Roku

 2. Szukając zbiegów, policjanci przypomną sobie za co biorą pieniądze…
  A jak sobie nie przypomną, ani chybi przeleją je z powrotem na konto Komendy…

 3. czarno to widzę ???

 4. Z tym pieszym to będzie najtrudniej, podobno poruszał się bez tablic.

 5. To ci prawi katolicy, głowy rodziny? Teraz będzie armia niedojrzałych osób i podobnych zachowań… Przykład idzie z góry od pani Szydło… Agresja, prostactwo, chamstwo i brak dojrzałości, zalewa niestety nasz kraj.

  • wewengosz lublin

   Jesteś szczery a to był twój krajan ochrzczony scyzorykiem

  • Przykład idzie z góry. Władza totalnie zdemoralizowana i zepsuta do szpiku kości, to jacy mają być obywatele, a już szczególnie rządzącej partii elektorat??

  • Nawet celebryci co niektórzy jeżdżą bez prawa jazdy i to przez kilka lat. Ale do oceniania innych pierwsi.

  • raczej watpie… obcokrajowcy nie zdaja sobie sprawy z konsekwenji ucieczki i moze dlatego tak robią

 6. Miejski monitoring to po co jest przepraszam bardzo?

  • Jest po to, aby wydać pieniądze. I działać psychologicznie na drobnych przestępców, co to będą się bać coś zrobić w obawie o nagranie. Nie po to aby identyfikować przestępców. Z resztą jakość pewnie taka, że jedynie można dzień od nocy odróżnić XD

 7. Polski Ład wchodzi w życie

 8. jak nawalony bez prawka to na co ma czekać, jak ucieknie to jest cień szansy że się uda. Problem jest w tym że pewność spotkania policji jest wyłącznie podczas wypadków, a wręcz znikome podczas jazdy, dlatego jest tylu pijanych i tylu bez prawa jazdy.

 9. Obecna władza nie chce wprowadzić rozwiązań jak na zachodzie, bo uderzy w swój elektorat… Wielu wyborców to alkoholicy, biją żony i psychicznie się zlecają. To temat tabu jak kiedyś występki księży i komendanta policji. Gdyby kara za ucieczkę była większa, gdyby za ponowne prowadzenie po pijaku, narkotykach była obowiązjiwa kara więzienia, to za 5 lat sytuacja by się zmieniła. Tak jest ciche przyzwolenie, a sąd powie no ale głową rodziny, chodzi do kościła. .. To, że głupi, niedojrzały, skrzywdził innych, pewnie go prowokowano… Zbyt wielu jest w Polsce ludzi o niskiej kulturze i inteligencji, żeby władza chciała to zmienić… Stąd rodzina, znajomi akceptują pijanych kierowców i np. handlarzy narkotuków, bo mają pokrzywdzony kręgosłup moralny…. Dekalog tylko ich uwierz, a do kościoła chodzą dla sąsiadów…

 10. Aleś ty głupi ….