690 680 960

Dwa uszkodzone pojazdy, jeden rozbity na barierze energochłonnej. Groźne zdarzenie drogowe na S17 (zdjęcia)

W czwartek wieczorem na drodze S17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną, a następnie elementy pojazdu oderwane od tego auta uderzyły w samochód poruszający się na przeciwległym pasie ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 18 na drodze S17 w miejscowości Cezaryn, w pobliżu węzła Skrudki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne na odcinku pomiędzy węzłem Skrudki a węzłem Ryki Południe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław, Ryk i Żyrzyna oraz policja. Jak relacjonują strażacy z Żyrzyna, kierujący pojazdem osobowym uderzył w bariery energochłonne, a następnie oderwane elementy tego pojazdu przeleciały na przeciwległy pas ruchu i uderzyły w jadący samochód.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Utrudnienia w ruchu zakończyły się przed godziną 21.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

Jeden komentarz

  1. Eee tam… co to za groźnie wyglądające zdarzenie, jak do niego przyjechało tylko 3 zastępy, bądź co bądź dzielnych druhów

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas