690 680 960

Szedł środkiem jezdni, zginął na miejscu. Nadal występują utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W rejonie wczorajszego, tragicznego wypadku nadal występują utrudnienia z przejazdem na drodze krajowej nr 19. W wyniku potrącenia przez pojazd ciężarowy śmierć na miejscu poniósł pieszy. Obecnie trwa wyciąganie ciężarówki z rowu. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 20 w miejscowości Paszki Małe w powiecie radzyńskim, na drodze krajowej nr 19. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód ciężarowy potrącił pieszego, a następnie pojazd wypadł z drogi i przewrócił się. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN wraz z cysterną przewożąca gaz potrącił pieszego poruszającego się środkiem jezdni. Ciężarówką kierował 31-letni obywatel Ukrainy. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy.

Pieszy, 47-letni mieszkaniec gminy Borki w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. 31-latek w wyniku wypadku zjechał pojazdem do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się zespołu pojazdów.

Obecnie trwa wyciąganie ciężarówki z rowu. Utrudnienia na drodze krajowej nr 19 (244 km 2 hm) mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

(fot. Policja Radzyń Podlaski\nadesłane)

15 komentarzy

 1. Szkoda mi tego kierowcy, choć to іншаземец.
  Polskiego świrusa-pijusa będzie miewał przed oczami do końca życia.

  • Psycholog od siedmiu boleści i po 4 skończonych klasach podstawówki się znalazł.
   Jeżeli Ci tak szkoda ludzi rozjeżdżających (mniejsza o to z czyjej winy), to zacznij jeździć te 10-20KM/h wolniej, a twoje szanse na znalezienie się w jego sytuacji znacząco się zmniejszą.

   • Zrobimy doświadczenie. Pojedziesz w tamtym miejscu swoim samochodem 20km/h wolniej niż dopuszczalna, a ja postawię betonowy słupek. W nocy w tamtym miejscu nic nie zobaczysz, nawet na długich. Głupi jesteś i tyle..

    • Jednak dalej szkoda mi tego kierowcy, choć to innostraniec.
     Bo polskiego świrusa-pijusa będzie miewał przed oczami do końca życia

 2. Ten pieszy to chyba był Superman żeby ciężarówkę przewrócić.

  • Okaże się, że ten pieszy szedł na stację, bo mu się paliwo skończyło. A zwyczajem 95% kierowców, kamizelki nie założył.

  • Jasne, superman. A nie pomyślałeś, że kierujący mógł mieć odruch odbicia kierownicą celem uniknięcia potrącenia i to spowodowało wjazd do rowu i przewrócenie się ciężarówki?

 3. A co ten „bohater” nie na „wojnie”?

 4. Kaśka (w relacji spod samego Jaśka)

  Szedł środkiem jezdni, zginął na miejscu – tak dobry Bóg karze tych, którzy mają zbyt twarde dyski.

 5. Gaz wwoził czy wywoził.

 6. trza bylo hamowac i jechac prosto i taki sam bylby skutek dla piszego przynajmniej cysterna by stala na szosie

 7. Szedł środkiem jezdni, zginął na miejscu – autodestrukcja

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie