Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Protest rolników w Kraśniku zakończony. Nie oznacza to jednak końca ich strajku

Dziś po południu odblokowana została droga ekspresowa S19 Lublin – Rzeszów oraz stara trasa między Lublinem a Kraśnikiem. Protestujący rolnicy wyjaśniają jednak, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

50 komentarzy

 1. Nie wiem co tym osiągneli ale na pewno nie poparcie społeczeństwa. Bałwany swoich sąsiadów blokowali i nie pozwalali ludziom do pracy jechać, dzieci odebrać z przedszkola, szkoły…
  Co wam da dokuczanie zwykłym obywatelom?

  A bez was to nam przywiozą produkty rolne np maroka czy innych krajów… Chcecie to protestujcie ale tam Warszawie pod urzędami państwowymi…

  • Mow za siebie [***]. I upewniej się że nakarmisz babę i b achory tym żarciem. Kilka tł*ków na onkologii więcej. I dobrze, może ten naród się wreszcie oczyści z tej tępoty.

 2. rolnik_po_godzinach

  Rolnicy dobrze że walczą o swoje interesy, ja sam zajmuje się kawałkiem pola (maliny, porzeczki) ale jest to zajęcie dodatkowe poza etatem, jeśli miałbym się z tego utrzymać to jest nierealne. Wg mnie sprowadzanie żywności o wiele tańszej ze wschodu szkodzi naszym interesom w kraju. U nas co roku wycofywane są różne środki ochrony roślin i uprawa staje się co rok trudniejsza i droższa ale może zdrowsza, natomiast na wschodzie nie ma takich zakazów, i tam wciąż stosuje się środki zakazane u nas. Dlatego zawsze żywność ze wschodu będzie tańsza i będzie chętniej kupowana przez firmy niż żywność polskiego rolnika. Takim importem szkodzimy swojemu polskiemu rolnictwu!
  Co do samej formy protestu to blokować należy nie zwykłych ludzi tylko osoby i podmioty decydujące bezpośrednio o takim imporcie, ministrów, firmy skupujące to zboże i inne produkty. Polityk ma daleko w du**e czy ktoś z wioski może dojechać do pracy/szkoły czy nie..

 3. Rolnicy w całej Europie walczą z patologią lewacko unijną .

Dodaj komentarz