690 680 960

Skatowali go na śmierć na oczach rodziny, gdyż ochlapał pieszych błotem. Prokuratura żąda sprawiedliwego wyroku

Prokurator Generalny chce ponownego rozpatrzenia głośnej sprawy dotyczącej śmierci mieszkańca miejscowości Bzite, który został skatowany na śmierć za to, że ochlapał błotem pieszego. Jego zdaniem, sprawcy powinni odpowiadać za zabójstwo, a nie pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

26 komentarzy

 1. [***] i tyle. Skoro wymiar sprawiedliwości i stróże prawa nie potrafili sobie poradzić to ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. Nie jedna taka historia była na prowincji i nie jedna jeszcze będzie. Nie uważam, że zrobili dobrze, ale na niewinnego obywatela to nie trafiło. Tylko niestety każdy polityk to menda która zrobi wszystko byle przypodobać się motłochowi. Więc teraz zrobią pokazówkę jaki to pan prokurator generalny jest bezkompromisowy, a gawiedź będzie bić brawo.

  • chętnie i ciebie chwaście wyrwe. też będe tłukł cię pałką, ale przecież za chwasta jak ty to nic nie zrobią. w sumie rodzina twoja może patrzeć nie przeszkadza mi to, tylko potem naucz swoich pachołków żeby nie lecieli na psy ze sebixa im utłukłem przecież jesteś chwastem.

 2. smierc za smierc

 3. Co ty pi……………sz farmazony aniołkiem pewnie nie był ale nie znaczy że zasługiwał na śmierć i to na oczach rodziny . Możliwe że kiedyś tobie to zrobią albo komuś z twoich bliskich znajomych . Dla tych gości po 25 lat będzie w sam raz.

 4. 5 i 4 lata za zakatowanie człowieka. do 10 lat za posiadanie trawki.
  mój kraj taki piękny.

 5. sondy i sendziny ! xDDDDD

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas