Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ratownik medyczny, który wypowiadał się na proteście przeciwko szczepieniom, został zwolniony z pracy. Zapewnia, że sobie poradzi (wideo)

Robert Oleniacz pełni właśnie ostatni dyżur w szpitalu w Lubartowie. Został zwolniony po wypowiedziach na sobotniej pikiecie w Lublinie. Jego słowami zbulwersowane jest też środowisko ratowników medycznych.

162 komentarze

  1. Dyrektorzy szpitali i wojewoda mają z tego zyski wiec nie dziwi, że stoja przeciwko ratownikowi. Słyszeliśmy ile lekarze mieszkan kupili? Żenada. popieram Roberta i wiem że mówi prawde…

  2. Potwierdził to co znam z własnego podwórka. Trzem osobom grona moich bliskich znajomych chcieli w akcie zgonu pisać kowida choć osoby te zmarły na coś innego po interwencji w dwóch przypadkach się wycofali, w trzecim przypadku pomimo śmierci na raka został wpisany kowid.

  3. Panie „ratowniku” niech Pan odda dodatek covidowy skoro jest pan taki Anty – przecież jak pracował pan w pogotowiu to go pan brał no nie??? I co teraz cisza? Statek zaczyna tonąc …. już nawet cytaty z Biblii nie pomagają

  4. Niestety ale taka jest prawda. Covid to świetny biznes, a w szczególności służba zdrowia chciałaby żeby ta manipulacja nigdy się nie skończyła. 20% wszystkich zgonów covidowych to zgony na sam covid, więc zjadliwość tego wirusa jest nie większa od zwykłej grypy. Reszta to choroby towarzyszące, czyli mocno naciągane. Dziwi mnie ta naiwność naszych obywateli.

  5. Facet powiedział co wiedział, przecież wszyscy wiemy , że szpital Arena to przekręt, dodatki kowidowe są niezaprzeczalnie przeogromne, szczepionki są w fazie testów.Nie ja będę oceniać ile w tym prawdy, czas pokaże, albo i nie…Co innego mnie tutaj martwi…
    Mianowicie coś ewidentnie jest nie tak ze zdrowiem psychicznym ANKI.Jeśli wszystkie wpisy podpisane Anka są rzeczywiście od jednej osoby to z daleka wyczuwam tu tęgie zaburzenia.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo