Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyschnięte truchła kotów na ogrodzeniu. Sprawą zajmują się policjanci (zdjęcia)

Na jednym z ogrodzeń w Zamościu zostały ujawnione truchłach trzech kotów. Sprawą tego szokującego znaleziska zajmują się zamojscy mundurowi.

O znalezisku poinformował na swoim profilu na Facebooku Rafał Zwolak, radny miasta Zamość. Na opublikowanych zdjęciach widać truchła trzech kotów nadziane na metalowe elementy ogrodzenia. O sprawie niezwłocznie została powiadomiona policja oraz straż miejska.

Policjanci na miejscu przeprowadzili czynności procesowe oraz dokonali wstępnych ustaleń. Wynika z nich, że truchła zostały odnalezione pod podłogą starego domu, w trakcie jego rozbiórki. W domu tym nikt nie zamieszkiwał od około 20 lat.

Jak informuje st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej policji, wykonujący rozbiórkę domu mężczyzna zawiesił odnalezione truchła na ogrodzeniu, ponieważ po posesji biegał pies i nie chciał, aby szczątki kotów znalazły się w jego zasięgu.

Zabezpieczone przez policjantów truchła kotów są w stanie znacznego rozkładu. Koty zdechły jakiś czas temu, może to być nawet okres kilkunastu lat. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tej sprawy.

(fot. Rafał Zwolak – radny miasta Zamość)

25 komentarzy

  1. To wszystko z dobrobytu i nadmiar czasu ….w biednych krajach pękali by że śmiechu czym zajmują się cywilizowanej Europie ….

  2. a radny robiac fotki nie mógł zapytać właściciela skąd ma takie trofea tylko musiał się wyfejsować na lansie ?

  3. Szokujące bo?

  4. El chupacabra.

  5. A może zamiast szukać taniej sensacji, jak Dziennik, Redakcja by napisała po co JRG1 i JRG4 leciały dziś po 14-ej na sygnałach w okolice Rusałki?
    Ten dworek się w końcu spalił „nieszczęśliwie” deweloperowi?

  6. A jakby je jeszcze odmoczył to i zupę by ugotował ?

  7. Ludziom to wszystko przeszkadza. Nawet koty na płocie. Chory kraj.

  8. Może zamarzły podczas przechodzenia przez płot. Ostatnio w nocy było – 15°

Z kraju

Polityka i społeczeństwo