Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ratownik medyczny, który wypowiadał się na proteście przeciwko szczepieniom, został zwolniony z pracy. Zapewnia, że sobie poradzi (wideo)

Robert Oleniacz pełni właśnie ostatni dyżur w szpitalu w Lubartowie. Został zwolniony po wypowiedziach na sobotniej pikiecie w Lublinie. Jego słowami zbulwersowane jest też środowisko ratowników medycznych.

162 komentarze

 1. Przeciez to nasze pieniadze. powinno byc pokazane ile dostaja na reke i czy napewno za leczenie.

 2. Do tych co go potępili / wyrzucili: gdzie ten ratownik skłamał?

  Jak pojawi się informacja gdzie można wesprzeć tego byłego już ratownika , to wpłacę pieniądze.

 3. Przecież to jaki opłacony manekin rudego ??

  • Jest odwazny i stwierdzil fakty. inni zaczeli skamlac i sikac ..ZE TAKIE?TE pieniadze im sie należą.

 4. Miał dowody, ale pokasował… taaaaaa 😀

 5. slucham_ze_zrozumieniem

  Panie redaktor. Ostatni cytat jest zmanipulowany. W wypowiedzi tego ratownika „pieniądze z krwi” dotyczą tego co zarabiają lekarze i ratownicy godzący się na oszukiwanie społeczeństwa.

 6. Madrze powiedzial. powinni wziac za 4 litery „nieobytego” dyrektora.

 7. To może by tak jeszcze szanowna Redakcja (podobno bezstronna) podrążyła trochę temat i doszła do tego, że Pan Robert był dziś w Sejmie i wypowiedział się w Parlamentarnym Zespole ds Sanitaryzmu. Pozdrowienia Panie Robercie!

 8. Pogonili fantaste

 9. Ja w to co mówi ratownik mocno wierze, Szkoda, że grupa ratowników nie jest z nim solidarna, bo przecież każdy wie że to biznes. Ratownicy, którzy sie odcinają od słów pana Roberta to tchórze. Gdzie doktryna ,,Przede wszystkim nie szkodzic”. Ludzie to wszystko to jedna wielka sitwa, a tym którzy robia takie rzeczy sumienia przypomną co robili. Podziwiamy ratowników takich jak Robet, medal za odwage.

 10. Ludzie pomóżcie panu Robertowi. Niech sie ujawnia pacjenci, którzy byli przewożeni na chwile do szpitala covidowego. Ten chłopak mówi prawde, a ta klika na górze go uzna zaraz za chorego. Ratownicy medyczni, gdzie wasza solidarnośc? Nie ufajcie mamonie lecz prawdzie, brawo dla pana Roberta.

Z kraju