Przesadził z prędkością i uderzył w słup. Pasażerka została ranna

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków było przyczyną wypadku w Sosnowicy. Bmw uderzyło tam w słup.

Do wypadku doszło we wtorek w miejscowości Sosnowica w powiecie parczewskim. Dyżurny pogotowia ratunkowego został powiadomiony o kobiecie, która została poszkodowana w wyniku zdarzenia drogowego. Informację na ten temat przekazano też policji.

Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący bmw nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg i uderzyło w słup. W wyniku zdarzenia podróżująca z nim 28 – letnia kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak informują lekarze, doznała ogólnych obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że 31 – letni kierowca był trzeźwy. Teraz policjanci z Parczewa wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. policja)
2016-12-07 22:31:56

Zobacz również

12 komentarzy

 1. ech drivery z parczywskich okolic…i znowu bmw…kiedy w końcu rozwali się jakiś fiat albo citroen…chociaż dacia…

 2. No to parczewscy policjanci faktycznie mają co ustalać Idiota chciał się popisać przed dziewczyną i się popisał Chciał wykręcić bączka a wykręcił orła

 3. Coś z tymi kierowcami w bmw jednak jest nie tak jak na mój gust, jeden się zabija, drugi rozbija, ciekawe co jeszcze?

  • Rozmnażają się szybciej jak mądrzeją lub odchodzą. Lukę po jednym szybko wypełnia trzech następnych.

   • Najlepsi w tym wszystkim są obiektywni komentujący. Jestem obywatelem urodzonym w Lublinie. Mieszkam od urodzenia na Czubach. Samochód… mam… nie będę pisał jaki bo z jednej strony powiedzą że cham, z drugiej strony powiedzą taaa masz…. w ich głowach nie mieści sie opcja większa niz 1.9 TDI… a w dodatku benzyna? Nie rozumiem podziału LU i INNI. Nie jednokrotnie widziałem świetnych kierowców ze wsi, którzy to w waszym mniemaniu nawet nie powinni wjeżdżać do miasta bo nie wiedzą co się tam dzieję?! A prawda może być taka że gdy wy jeszcze nawet siurka nie umieliście ustawić żeby celować do klozetu to oni już odwozili porobionych starszych do chałupy. śmieszne? a ile takich historii było? Wyjedźcie jak światła są wyłączone na miasto nie raz byłem w sytuacji gdzie samochód nasz LU inny obywatel ma pierwszeństwo ale stoi nie wiadomo o co chodzi? To co ja mam jechać i w razie czego odpowiadać za wymuszenie? Inna sprawa weekend kiedy to najmądrzejsze głowy ulegają % a role kierowcy przejmują ich małżonki/dziewczyny. Wtedy to już w ogóle brak słow. Ostatnio jechałem Wrotkowska i dalej Jana Pawła. Na wysokości skrzyżowania z Krochmalna na ta drogę wjechała Pani. Najpierw wbiła się nagle z prawego na środkowy przed sam zderzak, że musiałem uciekać na lewy jechałem środkowym pasem. A gdy ją mijałem od początku jej wbicia na mój pas trąbiłem bo nie wiedziałem czy mnie w ogóle widzi, gdy spotkaliśmy się wzrokiem puknęła się w główkę i to tak że jakbym nie uciekł bliżej lewej krawędzi przy samym krawężniku to pewnie byśmy spisywali dane. Droga jest szeroka chyba tak myślała. U Pasażera widać było nagromadzenie emocji bo mocno gestykulował. Jeszcze jedno a mianowicie BMW- tył napęd. Najlepsze są te komentarze pod wypadkami z udziałem bmw. Każdy się śmieję, że nie dał rady nie ogarnął tył napędu. Ludu Mój Kochany BMW to nie żaden Fiacik 126p z 700-800 kilo masy z 24-26 konnym silnikiem, gdzie 100 km/h to już wyczyn. Większość co się śmieję nawet nie siedziała w aucie tył napęd z normalnym silnikiem. Dałbym wam taki samochód to byśmy mogiły stawiali zamiast grobów. W tylnym napędzie może się dziać wiele rzeczy…normalnie pojedziesz albo polecisz bokiem? obróci Cię? wystarczy że na chwilę stracisz przyczepność i jak spanikujesz to nie wiadomo jak to się skończy. To nie przód napęd gdzie jak dasz za dużo gazu to do zewnątrz Cie ściągnie i krawężnik przytrzesz oponą puścisz gaz i jest gitara… miałem przód napęd 200 KM+ turbinka. Jak jesteście tacy mocni to może zweryfikujemy wasze umiejętności? Teraz mam tył napęd i blisko 300 KM. Więc jak jesteście takie kozaki w tył napędzie to ja z chęcią wam użyczę samochód, ale jak coś uszkodzicie tanio nie będzie, TO NIE FIAT 126P

 4. grabarz dyżurny

  Szkoda, że na tym się skończyło, a mogło być piękniej

 5. Znowu BMW,

  • Dyrdymałko prasowy

   Nie, to nie wina BMW, czy innej marki, to wina tego, kto danym samochodem „powozi”.

 6. z tego co mi wiadomo uciekał przed czołowym bo jakiś janusz nie zeskrobał lodu z szyb i jechał środkiem drogi. Ale jaki przekaz redaktora takie też komentarze, nic dziwnego jak tłumoki biorą się za pisanie artykułów w portalach. Ciężko zapytać kierowcę o jego wersję?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew