690 680 960

Przebudowali 5,5 km dróg powiatowych. Dzisiaj z udziałem wojewody przecięto wstęgę i poświęcono trasę (zdjęcia)

W gminach Wojciechów oraz Bełżyce przebudowano dwa odcinki dróg powiatowych o długości 3 i 2,4 km, czyli łącznie wyremontowano niecałe 5,5 km tras. We wtorek miało miejsce ich uroczyste otwarcie.

70 komentarzy

 1. Jak widzę dobrze odżywionego rumianego jak páczek księdza to pojawia się uśmiech na twarzy. To są bogaci ludzie mają bardzo drogie auta, poddają się snobistycznym różnego rodzaju hobby…… A na wsiach czas jakby się zatrzymał, ludzie żyją mentalnie jak na przełomie wieku. Tam ksiądz to jest jakiś GURU. Nawet jak popełnia przestępstwa nadal jest uważany za kogoś kto więcej może.

 2. Do ulicznego pokropka w sukience .Koniec twojej korpo jest bliski ! Ament !

 3. Niech ktoś mi racjonalnie wytłumaczy, po co to przejście dla pieszych w polu? W przypadku drogi, na której ruch pieszy prawie nie występuje, malowanie zebry jest niedorzeczne. De facto powoduje większe zagrożenie dla pieszego niż jego brak. Bez wyznaczonego przejścia pieszy przechodząc przez jezdnię będzie bardziej uważał czy nie wtargnie pod nadjeżdżający samochód. Szczególnie na drodze z małym ruchem. Zapewne obecność przejścia w polu wynika z wymogów projektu unijnego z którego zostały pozyskane środki na remont. Co nie zmienia faktu, że przejście w polu jest niedorzeczne.

  • Już spieszę z informacją – przejście dla pieszych w takim polu jest równie niezbędne jak buspasy na Racławickich zwężające o 50% pas drogowy dla reszty nieszczęśników.

 4. U nas za poświęcenie zawołał 3 000zł, a u Was?

 5. Prawda jest taka ze jakby ten którego nauki głoszą ci goscie w czarnych sukienkach ,przyszedł jakims cudem jeszcze raz na ten swiat i powiedział że nie tego uczył i nie podoba mu się to co robia i jak żyją ,to pogonili by go w diabli wyzywając od „komuchów lewaków i tęczowych ” .A biznesmen z Torunia na pewno wyklął by go na antenach swoich mediow spolecznosciowych

 6. Remont 5.5 km drogi powiatowej! Sukces na miarę PiSowskiej władzy.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas