690 680 960

Przebudowali 5,5 km dróg powiatowych. Dzisiaj z udziałem wojewody przecięto wstęgę i poświęcono trasę (zdjęcia)

W gminach Wojciechów oraz Bełżyce przebudowano dwa odcinki dróg powiatowych o długości 3 i 2,4 km, czyli łącznie wyremontowano niecałe 5,5 km tras. We wtorek miało miejsce ich uroczyste otwarcie.

70 komentarzy

 1. Niesamowite! 5,5 km drogi powiatowej i aż wojewoda musiał ją otwierać. Wygląda na to, że ta inwestycja to szczyt możliwości zarządu dróg powiatowych. Ciekawe jaką fetę urządziliby, gdyby wybudowali 10 km!!??

 2. A na pasy to już nie starczyło? Zamiast na ten cyrk wydawać to by pasy dla bezpieczeństwa namalowali.

 3. Najpierw pomachal kropidlem A później pomachal dzieciom ?

 4. Cudaki!!!

 5. A gdzie zachowany dystans społeczny, dlaczego jest powyżej pięciu zgromadzonych osób, co oni razem mieszkają?

  • Widocznie od „dystansu społecznego” dostali tzw. dyspensę od najbliższego arcy szamana

  • A na „protestach” był dystans? I zgromadzenia liczyły poniżej 5 osób?! Gardłowałeś wtedy? Typowa filozofia Kalego.

 6. jak ten pan opryskał wodą znacząc swój teren niczym pies, jak pojawią się usterki będzie pokrywał koszty napraw ? Czy może ta inna czynność ideologiczna spowoduje że nie będzie wypadków ?

 7. Nie jestem szczególnym zwolennikiem księży ale patrząc na większość nowoczesnych komentarzy zastanawiam się nad pewną regułą. Na codzień w szpitalu widzę ludzi, którzy chociaż w swoim życiu zachowują się w sposób typowo laicki, wyzwolony a czasem wrogi tzw. zabobonowi, kiedy trafiają na salę chorych zmieniają front. Mało kto jest tak obstawiony obrazkami i różańcami. Czyżby śmiertelna choroba zaciemniała umysł i robiła z dotychczasowych panów zwykłych niewolników religii?

  • Ostatnio był temat jak czarne stonki ponoszą się po szpitalach.
   O tym jak zachowują kulturę i bez pukania w drzwi wchodzą na kobiece sale, o tym jak zachowują higienę i chodzące zapoconych tych swoich kimonach.
   To są pasterze, a pasterze potrzebują mieć co wypasać.

  • I dla tego tych z posługą ideologiczną należy zatrudniać na szpitalnych etatach płacąc im więcej niż lekarzom stażystom… A swoją drogą jak leżałem w szpitalu to mnie nachodził taki jeden i pomimo wyraźnego i grzecznego sprzeciwu nawijał swoje bajki !!

  • bo wiara własnie opiara się na naturalnym strachu istot żywych przed śmiercią, zapewnia że będziesz żył wiecznie, to znaczy nie ty ale twój duch, ale będziesz żył. To działa na psychikę ludzi mierzących się odejściem z tego świata, a kościół doskonalne o tym wie

 8. Był tam ksiądz i poświęcił żaden lewak i komuch nie powinien tą szosą jeździć .

  • Prawakom, przeciwnikom Unii Europejskiej, też nie wolno, bo przecież nie chcecie tych pieniędzy skoro nie chcecie Unii. Proste jak budowa cepa.

 9. Nie mogą się pogodzić że ksiądz jest zapraszany a nie biedroń

 10. Dobra wiadomość

  Czy ta znaczna część komentujących boi się księdza jak diabeł święconej wody. Zamiast się cieszyć że obecna władza coś robi a nie tylko ….z tą Polską wschodnią to boją się tylko święconej wody. Wy też możecie korzystać i woda święcona waszym pojazdom i wam nie zaszkodzi a czy pomoże to kwestia wiary. Idą święta czas ubrać choinkę i zrobić rachunek sumienia aby godnie przeżyć ten okres bo taka jest nasza tradycja i tradycja naszych przodków. Jeżeli komuś wystarcza księżyc i pałac kultury bez kolęd i całej magii świąt to jego sprawa ale czy będą to radosne święta?

  • A ile kosztuje teraz woda święcona? Bo oni mają za wszystko stawki. Za mszę,za pogrzeb,za chrzest,…..

  • zrobić rachunek sumienia żeby godnie przeżyć okres świat ? czygo ty się nawąchałeś ?

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas