Posiadał broń i amunicję, był poszukiwany listem gończym. „Niezbędne było siłowe wejście do mieszkania” (zdjęcia)

Policjanci z Białej Podlaskiej, Lublina oraz Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali poszukiwanego listem gończym 32-latka. Konieczne było siłowe wejście do mieszkania, w którym przebywał mężczyzna.

Policjanci od lutego tego roku prowadzili poszukiwania 32-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna chciał uniknąć wymierzonej przez sąd kary i zerwał wszelkie kontakty ukrywając się przed organami ścigania.

Kryminalni z Białej Podlaskiej ustalili miejsce pobytu 32-latka, posiadali również informację, że może on posiadać broń. W realizację działań włączyli się policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie, którzy zatrzymali mężczyznę.

By dostać się do zatrzymanego niezbędne było siłowe wejście do mieszkania. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. Bialskich policjantów aktywnie wspierali również kryminalni z komendy w Tomaszowie Lubelskim. W trakcie przeszukania, mundurowi w piwnicy należącej do 32-latka znaleźli dwie jednostki broni oraz amunicję. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne miesiące.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

 1. Pewnie dzięki współpracy frajerów, konfidentów i koronnych 60 się do niego dobrali.
  Ostatnio pełno tego wszędzie, nawet wczoraj jakiś społeczniak pod moim komentarzem pod jednym z artykułów się coś pruł do mnie. Od razu rozpoznałem, że jakiś frajer w dyskusje ze mną próbuje wejść więc nic mu nie odpisałem.
  PDW
  Trzymaj się chłopaku

 2. Sprzedam Wapno

  broń jest dla mądrych ludzi..popiłby,zjarał się i wymachiwał by klamką na osiedlu..

 3. Szkoda że trafil do więzienia ,bo wszyscy musimy utrzymywać tych bandytów i resztę siedzącej tam patologi .Znacznie korzystniej dla wszytkich było by gdyby tacy trafiali od razu do obozów pracy ,gdzie o chlebie i wodzie pracowali by od rana do wieczora ,żeby zarobić na swoje utrzymanie i na odszkodowania dla pokrzywdzonych przez nich ludzi .A nie siedzieć w celach przed TV paląc papieroski i dumając jak tu zrobić zeby po wyjsciu się nie orobić i zarobić jak już wyjdą z tych Z.K

 4. po rzóka kiedy przyjdą?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu