Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca spowodował wypadek. Dwie osoby trafiły do szpitala

W nocy z soboty na niedzielę w Starościcach doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą w Starościcach w powiecie łęczyńskim. Policjanci ustalili wstępnie, że 26-letni kierowca pojazdu marki Renault jadąc od strony miejscowości Jaszczów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 18-latka kierująca audi oraz kierowca renaulta. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Mieszkaniec gminy Milejów miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Kierowca renaulta po przeprowadzonych badaniach ze szpitala trafił prosto do policyjnej celi. 26–latkowi policjanci zatrzymali już prawo jazdy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Łęczna)

4 komentarze

  1. I kolejny pijus zlapany. Hurrra.

  2. Za gram marihunaen jest do 3 lat, a za jazdę po alkoholu czyli usiłowanie zabójstwa innych uczestników ruchu max dwa lata. Takie rzeczy tylko w polandii.

  3. Za małe kary, nic a nic nie odstraszą kolejnych amatorów jady na podwójnym gazie…..przykre to…. kiedy zaostrzą przepisy?????????????

Z kraju

Sport