Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca wjechał „maluchem” do rowu. Na feldze nie miał opony

Nietrzeźwy kierowca zakończył jazdę w rowie. W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

W niedzielny poranek policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie o zatrzymaniu obywatelskim nietrzeźwego kierującego na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łabuńki Pierwsze.

Jak ustalili mundurowi, stojący w przydrożnym rowie samochód marki Fiat 126p zauważył kierowca innego pojazdu, który postanowił sprawdzić czy siedzący za kierownicą fiata mężczyzna nie potrzebuje pomocy. Po otwarciu drzwi samochodu wyczuł silną woń alkoholu, zawiadomił więc policję.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierowca fiata, jechał w kierunku Łabuń, w pewnym momencie zjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu, zaś w pojeździe na jednej z felg nie było opony. Mieszkaniec Zamościa został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie wykonano badanie retrospektywne. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

  1. Wichuraki sie bawio.

  2. I kolejny pijus zlapany. Hurrra.

  3. Oj wypadł z torów i tyle.

  4. Kupię tego malucha. Proszę o kontakt na forum

  5. Z tyłu bez opony, a z przodu to snopek zawinięty w folię?

Z kraju