690 680 960

Ogromna kolejka ciężarówek do granicy. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego pilotowali transport koni (wideo)

Jak już informowaliśmy, do przejścia granicznego w Koroszczynie oczekuje kilkudziesięciokilometrowa kolejka pojazdów ciężarowych. Funkcjonariusze WITD pilotowali do granicy pojazd przewożący konie.

Od wielu godzin trwa trudna sytuacja na przejściu granicznym w Koroszczynie w powiecie bialskim. Do granicy ustawiła się kolejka ciężarówek, która ma już kilkadziesiąt kilometrów. Wśród pojazdów poruszających się krajową 2 znalazła się ciężarówka, której kierowca przewoził konie.

– Kilkudziesięciokilometrowa kolejka samochodów przed terminalem celnym w Koroszczynie – a na jej końcu ciężarówka przewożąca konie. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Lublina na prośbę policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, pilotowali transport zwierząt do przejścia granicznego – informują inspektorzy WITD.

Dodatkowy kilkugodzinny pobyt zwierząt w zamkniętej naczepie, przy panującej temperaturze, byłby dla nich bardzo uciążliwy. Konie jechały z Warszawy do Kirgistanu. Dzięki pomocy inspektorów kierowca znacznie szybciej opuści Polskę.

(fot. wideo WITD)

18 komentarzy

  1. Coto za brednie. Tam w pasie przygranicznym są dzieci i matki,są kobiety w ciąży. Które to trzeba ewakuować. Tylko ludzie którzy mają własne dzieci mogą tylko to zrozumieć ,ten dramat który tam się dzieje.

    • dzieci i matki ściągane samolotami bez dokumentów. a na zdjęciach trafiających do mediów same chłopy 20-30 lat, ani jednej matki i dziecka. wpuśćmy wszystkich, po co nam jakieś granice w kraju. jacyś strażnicy, celnicy, wojsko…
      byłem w Berlinie w 2015, jak podobne „biedne rodziny” wysiadały z pociągów, uciekając przed wojną. same chłopy 20-letnie. wiadomo, lekarze i inżynierowie.

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas