Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Nie wyhamował, uderzył autokarem w tył osobowego hyundaia (zdjęcia)

To czwarte dzisiaj najechanie na siebie pojazdów na ulicach Lublina. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na al. Solidarności, na pasie w kierunku Warszawy, w rejonie skrzyżowania z al. Kompozytorów Polskich. Zderzył się tam dwa pojazdy – autokar na ukraińskich numerach rejestracyjnych i osobowy hyundai.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Nie było większych utrudnień z przejazdem.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Nie wyhamował, uderzył autokarem w tył osobowego hyundaia (zdjęcia)

Nie wyhamował, uderzył autokarem w tył osobowego hyundaia (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

 1. Zebra w centrum Lublina…

 2. Autokar na ukraińskich numerach się zderzył… No tak, bo tak sobie jechał sam… A napisanie, że kolizję spowodował UKRAINIEC za kierownicą autokatu to już niepoprawne politycznie stwierdzenie, tak?

 3. Z Mariupola do Kołobrzegu? Co to za turystyka wojenna?

 4. Czyżby redakcja prowadziła proukraińską cenzurę na portalu? Ach, pięknie…

 5. Kiedyś jechałem za tą ukraińska zebra po ekspresówce, bo to w grudniu, padał snieg, droga cała biała ani pasów nie widać ani nic a ci cieli jak źli.

 6. To z Mariupola (będącego od 2 miesięcy pod kontrolą Rosjan) można swobodnie wyjechać. I swobodnie np. z Polski wjechać??

  • Krzysztof Zakolski

   A ty nadal po 6 miesiącach „wojny” wierzysz w to co ci media głównego ścieku pokazują? Wpisz w googlach frazę „Nancy Faeser kijów” i zobacz na zdjęciach jaka straszna wojna dzieje się przy naszej granicy z udziałem niemieckich polityków.

   • Działalność obcego wywiadu nie zna granic? Przestańcie pisać bzdury. Wystarczy zobaczyć filmy co dzieje się na froncie. Kto nie wierzy w tą wojnę ma wyprany mózg przez propagandę putlera.

    • Krzysztof Zakolski

     A jak tam rozciągająca się na 60 km ruska koluimna zbliżająca się od 25 lutego do Kijowa? Dotarła już czy nie? w 80 dni dookoła świata? 🙂

 7. Lato, lato w Kołobrzegu nie dostałem dziś noclegu…

 8. Nie odebrano kierowcy prawa jazdy?

 9. Cenzura w komentarzach? Redakcja ośmiesza samą siebie, brawo!

 10. Proszę o reakcję na tego typu komentarze, gdyż podpada on pod KK.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo