690 680 960

Chcieli się zemścić na rówieśniku. Podszyli się pod wspólną koleżankę, zwabili go na spotkanie i pobili

Sąd rodzinny zajmie się sprawą dwóch 15-latków, którzy zwabili na spotkanie rówieśnika i go pobili. Miała to być forma zemsty. Na koniec nieletni zagrozili, by o sprawie nie mówił nikomu. Na szczęście o zdarzeniu dowiedzieli się policjanci.

Dwóch 15-latków założyło fikcyjne konto na portalu społecznościowym i podając się za nastolatkę, korespondowali ze znanym im rówieśnikiem. Po pewnym czasie, zwabili go na spotkanie.

Kiedy chłopak pojawił się w umówionym miejscu i czasie, zamiast znajomej, na miejscu byli już dwaj 15-latkowie, którzy zaczęli bić swojego rówieśnika po całym ciele i kopać. Na koniec zagrozili, że jeśli komukolwiek opowie o całej sytuacji, zostanie ponownie pobity.

O całym zdarzeniu powiadomieni zostali włodawscy policjanci, którzy ustalili personalia nieletnich. To mieszkańcy gminy Stary Brus. Ich zachowanie znajdzie wkrótce swój finał w Sądzie Rodzinnym, gdzie piętnastolatkowie odpowiedzą za pobicie. Jak ustalili mundurowi, powodem nieporozumień między nastolatkami, miała być zazdrość o względy u koleżanek.

(fot. pixabay.com)

28 komentarzy

  1. Plusòw w tym miesiącu nie będzie

Kursy walut

  • USD 4.4074zł -0.57%
  • GBP 5.3351zł 0.26%
  • EUR 4.7402zł -0.16%
  • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas