Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Najpierw zaatakował ojca, potem rzucił maczetą w policjanta. Uspokoił go dopiero paralizator

Policjanci zatrzymali 44-latka, który podczas interwencji rzucił maczetą w jednego z funkcjonariuszy. Wcześniej agresor zaatakował ojca, z którym wspólnie spożywał alkohol. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Chełm mężczyzna zaatakował nożem swojego ojca, z którym wcześniej spożywał alkohol. Gdy na miejscu zjawili się funkcjonariusze, 44-latek nie stosował się do wydawanych przez nich poleceń i trzymając w ręku maczetę zaczął grozić stróżom prawa pozbawieniem życia. W pewnym momencie agresor rzucił maczetą w kierunku jednego z policjantów.

Mundurowi w celu obezwładnienia mężczyzny użyli tasera, po czym zatrzymali 44-latka, a następnie osadzili w policyjnym areszcie. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono nóż kuchenny i maczetę, którą posługiwał się sprawca. Ranny ojciec napastnika został przetransportowany do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie były poważne.

44-latkowi za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego oraz znieważenie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

(fot. Policja Lubelska)

14 komentarzy

 1. Ale rysunek na koszulce hahaha superbohater

 2. Eee, ale koszulka z superbohaterem jest 😉

 3. Bajki niszczą dziecięcą psychikę. Zakodowane są w nich przekazy podprogowe, które toksycznie zatruwają mózgi małych dzieci. „Nie słuchaj się rodziców”, „Śmiej się ze swojego ojca”, „rób na złość” to podstawowe przekazy w większości „nowoczesnych” bajek. Dorośli w większości są już ogłupieni zupełnie, dlatego robi się z Nami co się chce. Dlatego od wielu lat atak idzie również w dzieci, czyli przyszłość niewolników….

 4. za napaść na funkcjonariusza do 12 lat, za usiłowanie zabójstwa ojca nawet dożywocie – to przecież dwa odrębne czyny, a jemu grozi maksymalnie 10 lat. z jakiego kraju ta matematyka?

 5. potężne zakola

 6. kulka z ołowiu lepiej by go uspokoiła niż paralizator

 7. Ale ma koszulkę. Kurde, skąd oni mają takie fajne ciuchy.

 8. Czyli co? Można obezwładnić agresywnego typa, nie zabijając go? Można.

  • można też nie być agresywnym typem, ale w gazecie o tym nie przeczytasz, bo każdy wpada po sensację.

  • Niektóre agresywne typy są jakieś słabowite i czasem zdarza się, że nie udaje im się przeżyć uspokojenia taserkiem. Normalne ryzyko agresywnego typa.

 9. ale ma penisa na głowie