Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca quada, był tak pijany, że nie wiedział gdzie jest. Mężczyzny szukała zaniepokojona żona (foto)

Kierowca quada, cały oblepiony błotem przyjechał na parking jednego ze sklepów w miejscowości Bukowina. Jak się okazało 40-latek był tak pijany, że nie widział gdzie jest. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 19. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na parking jednego ze sklepów w miejscowości Bukowina przyjechał nietrzeźwy kierowca quada. Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącego przy czterokołowcu mężczyznę, z którym nie było logicznego kontaktu.

Kierowca nie miał siły mówić ani stać na nogach, był też cały oblepiony błotem, podobnie jak jego pojazd. Ponadto, mężczyzna nie wiedział gdzie się znajduje. Jak się okazało, 40-letni mieszkaniec gminy Jeżowe był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjantom powiedział, że rozpoczął się długi weekend.

W trakcie interwencji, na miejscu zjawiła się także żona mężczyzna. Kobieta przekazała stróżom prawa, że szukała męża od około dwóch godzin.

Mundurowi zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy. Mężczyzna wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

(fot. Policja Lubelska)

12 komentarzy

 1. Zatrzymali mu PJ. Czy to znaczy, że swoim aŁdi też nie będzie mógł latać? Jutro rano pobudka 2 godziny wcześniej i marsz na przystanek PKSu?

  • Oczywiście w kamizelce, z latarką i z tablicą rejestracyjną, oraz bo opłaceniu OC na nogi. Bo inaczej, być może nawet jego sąsiad, też latający swoją aŁdicą szybko, ale bezpiecznie zawsze i wszędzie go potrąci.

  • Cóż, duży chłopiec widocznie był tak zaaferowany jazdą na swojej zabawce na czterech kółkach, że nie wziął pod uwagę, iż w razie wpadki, nie dostaje się zakazu jazdy quadem, ale traci PJ kat. B i prawo poruszania się WSZYSTKIMI pojazdami, do poruszania się którymi ta kategoria uprawnia 🙂

  • Jak nie znacie faktów to bzdur nie piszcie nie ważne czym przyjechał pod sklep i po pierwsze trzeźwy ponieważ maszyna odmówiła posłuszeństwa czekał na transport i co nie wolno było mu się trakcie oczekiwania napić co zakaz jest

 2. Oho, kolejnego jegomościa dopadł kryzys wieku średniego i aby go złagodzić, kupił sobie zabawkę w postaci quada. Szkoda tylko, że facet oprócz kryzysu wieku średniego ma jeszcze problem alkoholowy.

  Jezu, jak ci ludzie dziecinnieją na starość.

 3. Zapijaczony wiesniak. Taki skur…. niepowinien nic prowadzić. Co najwyżej rower.

 4. …..szukała go żona….,,mężczyzna gdy jest nieszczęśliwy szuka kolegów, gdy jest szczęśliwy szuka go żona”

 5. patologicznego faceta szukała patologiczna żona, żeby pijakowi krzywda się nie stała.

Wiadomości z info112