690 680 960

Musiał zostawić porsche na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali utracone na terytorium Andory porsche o wartości 270 tys. zł. Pojazdem podróżował obywatel Szwecji.

Wczoraj na terenie przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym, funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali obywatela Szwecji.

Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Porsche Cayenne S (2017 rok prod.) o szacunkowej wartości 270 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze straży granicznej ustalili, iż pojazd figuruje w bazach danych INTERPOL, jako skradziony na terytorium Andory. Cudzoziemcowi po zakończeniu czynności procesowych zezwolono na kontynuowanie podróży, a pojazd zabezpieczono na parkingu służbowym.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 5,5 mln zł.

(fot. NOSG)

8 komentarzy

  1. Musiała to być bardzo ważna podróż skoro nie oglądając się na auto pojechał dalej..

  2. Przepierdzielił przez prawię całą Europę i dopiero u nas go złapali…

    • nie wiem czy wyjeżdżałeś dalej niż kilkadziesiąt km od domu, ale można przejechać z Lizbony do Helsinek bez żadnej kontroli drogowej/granicznej.

  3. Chętnie zobaczyłbym zdjęcie tego obywatela Szwecji. Nawet w maseczce i z paskiem na oczach. Wiecie, co chciałbym sprawdzić, prawda?

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas