690 680 960

Musiał zostawić porsche na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali utracone na terytorium Andory porsche o wartości 270 tys. zł. Pojazdem podróżował obywatel Szwecji.

Wczoraj na terenie przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym, funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali obywatela Szwecji.

Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Porsche Cayenne S (2017 rok prod.) o szacunkowej wartości 270 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze straży granicznej ustalili, iż pojazd figuruje w bazach danych INTERPOL, jako skradziony na terytorium Andory. Cudzoziemcowi po zakończeniu czynności procesowych zezwolono na kontynuowanie podróży, a pojazd zabezpieczono na parkingu służbowym.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 5,5 mln zł.

(fot. NOSG)

8 komentarzy

  1. Musiała to być bardzo ważna podróż skoro nie oglądając się na auto pojechał dalej..

  2. Przepierdzielił przez prawię całą Europę i dopiero u nas go złapali…

    • nie wiem czy wyjeżdżałeś dalej niż kilkadziesiąt km od domu, ale można przejechać z Lizbony do Helsinek bez żadnej kontroli drogowej/granicznej.

  3. Chętnie zobaczyłbym zdjęcie tego obywatela Szwecji. Nawet w maseczce i z paskiem na oczach. Wiecie, co chciałbym sprawdzić, prawda?

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie