Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Młody mężczyzna chce skoczyć z wiaduktu. Trwa akcja służb ratunkowych, ruch został wstrzymany (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest al. Warszawska oraz występują duże utrudnienia na wyjeździe z Lublina w kierunku Warszawy. Służby ratunkowe prowadzą negocjacje z mężczyzną stojącym za barierkami wiaduktu.

59 komentarzy

  1. Brak wiary w siebie, lenistwo duchowe, tik toki i gry komputerowe wypłukują resztki rozumu młodym.

  2. Czy akcja trwa dalej? Mozna prosic o aktualizację?

  3. CZEMU CENZURUJECIE WPISUY

  4. A jaki tu możesz mieć pomysł na życie jak wokoło masz konfidentów, ormowców a wielu ludzi idzie do policji tylko po to by karać i nękać ludzi o słabej pozycji społecznej , tudzież takich którzy nie mają znajomości,,jak pójdziesz poskarżyć się policji że dzieje ci się krzywda to ci przez 15 lat żaden policjant nie pomoże

  5. Cały świat taki jest , że ludzie oceniają cię po wyglądzie i pozycji w społeczeństwie,

  6. Wiesz , że jak masz znajomości w policji to możesz np prześladować człowieka przez wiele lat za to że chodzi, żyje i pracuje

  7. Typ narobił szumu wokół siebie jakby chciał to by skoczył, a tak chce zapewne wywrzeć presję na jakieś kolejnej niebieskookiej blondi.

  8. Narkomanów nie ratować.

  9. Mógł wybrać jakiś wieżowiec .A nie jeszcze wplątywać w swoje problemy niewinnego kierowcę. Powinien teraz zostać obciążony kosztami akcji to na drugi raz odechce mu się robić teatrzyk. Chciał zmusić do przyjazdu partnerkę. Tylko się wiązać i planować rodzinę z takim słabym emocjonalnie facetem.

Dodaj komentarz