Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mateusz Morawiecki reaguje na słowa Donalda Tuska. „Drodzy rolnicy, nie dajcie się!”

Premier Donald Tusk w czwartek zapowiedział, że wprowadzone na listę infrastruktury krytycznej zostaną przejścia graniczne z Ukrainą. Na te słowa zareagował Mateusz Morawiecki i wskazał, że ta decyzja oznacza siłową blokadę protestu rolników.

96 komentarzy

 1. Dobry rząd to będzie ten który wyjdzie z zielonego nieładu…jak na razie to jedni i drudzy popierają go..!!!

 2. 15 kwietnia 2023 znienawidzony PIS nałożył embargo na ukraińskie: pszenicę, kukurydzę, słonecznik i rzepak. Zakaz zlikwidowała KO, jak tylko doszła do władzy. Ale dla tych , co żyją w alternatywnej rzeczywistości jest to niezauważalne

 3. POd pretekstem POmocy wojskowej zostaniecie spałowani jak górnicy za nierządu psychopatki z Radomia – ot i macie nowe PO staremu i na POlecenie z eurokołchozu . Gefraiter przystepuje do kolejnej fazy „nowych POrządków”.
  POwinszujcie sobie i znajomym dokonanych wyborów za 4 piwa i pętko kiełbasiny – tak jeszcze są tacy .!

 4. Wiele razy mówiłam i uważam dalej: Piss podpali Polskę lub rozpęta wojnę aby tylko zatrzeć ślady swoich przestępstw i zdrady Polek i Polaków do jakiej się dopuścił przez 8 ostatnich lat.

  • Panie Morawiecki, zalewanie Polski przez produkty rolne z Ukrainy trwa od dwóch lat, sam doprowadziłeś do tej tragedii, przestań oszukiwać społeczeństwo.Kto się chwalił że „zielony ład” to dziecko PIS – u???. kto ma komisarza d/s rolnictwa ??? Morawiecki przestań judzić , nie kłam i nie skłócaj społeczeństwa

   • Czyja partia rządzi w Europie?? Czyli koledzy wprowadzają zielony lad i blokowali pieniądze dla Polski. No chyba nie PiSu..

  • Ty myśląca inaczej zawrzyj usta

 5. nie kryty krytyk

  dobrze morawiecki mówi nie dajcie się, bo mateusz dalej będzie kasę robił na zbożu z ukrainy, ale dobrze że jesteście przeciwko tuskowi, w to mateuszowi graj, a firma powiązana z nim króluje na liście importerów, brawo rolnicy dajecie się bez mydełka bawić panu bankowcowi byłemu doradcy tuska.
  nazwiska imiona i nazwy kraju z małej bo na taki szacunek zasługują.

 6. Nie dajcie się, przecież już nic nie macie bo wszystko wam zabraliśmy. Trzymajcie się ramy…

 7. 8lat rządów PIS , skąd te protesty ?

 8. Mateusz drukuj sobie obligacji i przepisz majątek na żonę – to ci się do du.y nie dobiorą.

 9. Mateusz zawinił a tez daje dobre rady . To jego rząd nie dopilnował transportów z ukrainskim zbożem , jego minister mówił ze zboże podrożeje . Rolnicy go posłuchali i nie sprzedawali. W tym czasie cieżarówki z ukrainskim zbożem które miały jechac do protów jechały do magazynów . Teraz magazyny są pełne ukraińskiego zboża i nasz rolnik nie może sprzedać swojego . Ceny spadły poniżej kosztów produkcji . Mateusz i jego ekipa nie poniosła żadnych finansowych konsekwencji za swój przekręt. Może jeszcze na tym zarobili.

 10. Mateusz ty wuju , sam doprowadziłes do takie sytuacji a teraz jestes niby za rolnikami. Może ty tez zarobiłeś na transferze ukrainskiego zboża.

Dodaj komentarz