Łęczna: Chciał popełnić samobójstwo, uratowali go policjanci

Policjanci z Łęcznej uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych poszkodowany odzyskał przytomność.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed godziną 2. Policjanci z Łęcznej otrzymali informację, że w rejonie rzeki Świnki ma przebywać mężczyzna, który chce popełnić samobójstwo.

Policjanci udali się na miejsce, jednak po przeszukaniu terenu nie napotkali na nikogo. Podczas sprawdzania brzegu rzeki, mundurowi zauważyli na pobliskim drzewie wiszącego mężczyznę. Natychmiast podbiegli i zdjęli z jego szyi metalową linkę. W związku z tym, że był nieprzytomny, policjanci przystąpili do resuscytacji. Po chwili poszkodowany odzyskał przytomność.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził, że stan zdrowia mężczyzny jest stabilny. Dzięki szybkiej reakcji policjantów oraz sprawnie przeprowadzonym przez nich czynnościom reanimacyjnym, udało się uratować mężczyznę.

2016-02-01 13:16:44
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. jeśli go zdjęli z liny, to niestety jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że spróbuje jeszcze raz…

 2. To co moze jakis mandacik ….? Wypisza albo pojdzie siedziec bo chcial skonczyc ze soba. Choc nie do konca znam to polskie glupie prawo.

 3. Brawo! Pierwsza od dawna TAK udana interwencja policjantów od dawna. Swoją drogą, wszyscy policjanci powinni posiadać szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy

  • Wszyscy posiadacze blankietu uprawniającego do kierowania pojazdami też powinni widząc zdarzenie drogowe zatrzymać swój pojazd i pomóc uczestnikom w razie konieczności, a tak się niestety nie dzieje.

 4. Dla dobra tego chłopaka powinni go umieścić w szpitalu psychiatrycznym albo pilnować 24/dobę bo jak go puszczą na wolność to lada dzień przeczytamy o nim, ale happy endu nie będzie. Jest odważny i to go może zabić.

 5. przyda sie sprostowanie. resuscytacja to jest a nie reanimacja. a jak czlowiek jest nieprzytomny to sie go od razu nie resuscytuje tylko sprawdza oddechy. jesli ich nie ma to jest NZK i wtedy sie resuscytuje. czlowiek moze byc nieprzytomny ale oddychac i wtedy sie nie resuscytuje

 6. żal mi Ciebie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą