Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Krasnystaw: Papierosy za ponad 230 tys. złotych na posesji

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili i zabezpieczyli na jednej z posesji w powiecie krasnostawskim papierosy o wartości ponad 230 tys. złotych. Do kontrabandy przyznał się brat właściciela posesji.

W minioną niedzielę Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej przeszukali jedną z posesji na terenie powiatu krasnostawskiego. Podczas sprawdzania zabudowań mieszkalnych i gospodarczych, należących do mieszkańca powiatu krasnostawskiego, ujawniono i zabezpieczono wyroby akcyzowe w postaci 349 720 szt. papierosów (17486 paczek) o szacunkowej wartości 232 270 zł.

Do przechowywania nielegalnej akcyzy przyznał się brat właściciela posesji, na której ujawniono papierosy. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Mężczyźnie za jego czyn grozi odpowiedzialność karna skarbowa.

Krasnystaw: Papierosy za ponad 230 tys. złotych na posesji

2016-02-01 13:54:08
(fot. NOSG)

Autor: redakcja

10 komentarzy

 1. przejściówka zwykła, a ciekawe ile poszło w obieg nim doszło do likwidacji…

 2. Rolnik szuka żony

  O cie pierun

 3. Czym tu sie podniecać wystarczy przyjechać do Lublina koło Nowej i Pksu i widać co jest grane ale policja ślepa

  • Rolnik szuka żony

   Co wy tak z tym pekaesem? W którym miejscu?

   • no przechodzisz przez przejście koło nowej i papieorsy papierosy mało cię nie zadepcza czasem tylu ich tam stoi

 4. napewno doszło bo pod Nową dalej handlują a na Radości też

 5. Rolnik szuka żony

  A wystarczy obniżyć daniny i ludzie kupią polskie fajki i zamiast f16 polską flaszkę. Podatki przeznaczyć na leczenie alkoholików i palaczy.
  Morzna? Morzna:)

 6. Ci pod Nową to ulotki rozdają , , , czepiacie się społeczniaki , może się poskarżcie do władz Pisu a może poprosić mopr by Chłopakom pomogli utrzymać rodzinę .

 7. Ciekawy jestem kto te paczki liczy po 13,2 ? -.- IMO wartość tych papierosów powinna byc liczona po Polskiej cenie rynkowej czyli po jakies 5- 6 zł , albo nawet po cenie zakupu za granicą. Statystyki tak?

 8. Policja nie jest ślepa tylko sama tam kupuje łącznie z urzędasami za skarbówki to po co mają to likwidować lepiej nap podnieść podatki i gra gitara