Kompletnie pijany zabłądził na stadionie. Położył się na środku i usnął

Po pijanemu wszedł na Stadion Miejski w Lubartowie, jednak nie potrafił odnaleźć wyjścia. Zmęczony usnął. Policjantom podziękował za uwolnienie.

W piątek około godziny 15 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie otrzymali informację o mężczyźnie, który wszedł na teren Stadionu Miejskiego. Błąkał się po obiekcie a w końcu zdjął kurtkę i zrobiwszy sobie z niej poduszkę, usnął na jednej z linii. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, potwierdzili uzyskane zgłoszenie.

Wyrwany z mocnego snu młody mężczyzna nie potrafił wyjaśnić jak się znalazł na boisku. Jak ustalili policjanci, 29 – latek z Lubartowa prawdopodobnie wracając z suto zakrapianej imprezy, wszedł na teren stadionu, a potem nie potrafił znaleźć drogi powrotnej. Zmęczony poszukiwaniami wyjścia, postanowił odpocząć ucinając sobie drzemkę.

Policjanci wyprowadzili kompletnie pijanego mężczyznę z obiektu. Podziękował on mundurowym za uwolnienie go z pułapki a następnie o własnych siłach skierował się do swojego miejsca zamieszkania.

(fot. policja)
2016-03-12 10:03:18

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Nie mógl baran jeden z drugim pójsc i wypuscic chlopaka tylko po policje dzwonią.

  • Dokładnie, zawracają tylko du*ę policji.

  • pewno to pożal się boże „ochrona” zadzwoniła po policję, ba sami się bali podejść 🙂

   • Może nie tyle bali się podejść co brzydzili się go dotykać.
    Przecież napisano:”był kompletnie pijany”, a taki komplet może składać się porcji wymiocin, mokrych, a nawet zasranych spodenek.
    Podczas przerywania błogiego snu takiemu bezstresowemu „kompletowi” może on dostarczyć stresu budzącemu zarówno fizycznie jak i psychicznie.
    A policjanci nie dość, że są to tego stosownie przygotowani, a i (nie bójmy sie tego słowa): powołani.
    😀

    • Do tego typu zdarzenia dzwoni się po straż miejską a nie po Policję, od tego są nieroby , którzy już nie mają co robić bo nie mają fotoradarów, to zbierając gówno z trawników , powinni przy okazji doprowadzić bezpiecznie pijanego do domu. A Policja w tym czasie powinna szukać sprawców przestępstw i rozganiać KODowców pałami 🙂

 2. ” Ucho nie śpi , ucho działa , ucho policję powiadamia ” . Kiedyś mówiło się na takich – ” ormowcy ” . A ów ” barany ” – jak napisał uobo3 – powinni wezwać karetę pogotowia , a potem lekarz decyduje czy potrzebna jest policja .

  • Widać że jesteś g….o kumaty. Jak by wzywać karetki do każdego leżącego pijaka to nie miałby kto jeździć do ludzi w stanie zagrożenia życia. Tak jest w Lublinie że ludzie naprawdę potrzebujący pomocy czekają bardzo długo. Bo tacy kumaci jak ty wzywają karetki do pijaków i bzdurnych zachorowań bo albo liczą na szybkie załatwienie w szpitalu albo są tak nie kumaci że im ostatnie komórki mózgowe wylądowały.

 3. Sędzia? Piłkarz? Działacz?

 4. ,,Podziękował on mundurowym za uwolnienie go z pułapki a następnie o własnych siłach skierował się do swojego miejsca zamieszkania.” A więc Lubartów jest zdecydowanie bardziej cywilizowany od Lublina i bardziej przypomina np Wielką Brytanię.
  W Lublinie od razu by trafił na dołek a jak by go cudem podwieźli do domu to by musiał zapłacić za to sporą kwotę. Lublin jest krajem trzeciego świata. To żałosne.

  • pietrek – Lubartów wprost nie może być bardziej cywilizowany niż Miasto Inspiracji! Co Ty gadasz?
   Lubartów jest dużo mniejszym zbiorowiskiem ludzkim, tam prawie każdy, każdego zna, ze szkoły, z pracy (jak ją ma) z knajpy (dawniej: pub), a bywają też znajomości kościelne.
   Taki policjant to jeden z niech, swojak – to on kumpla do pierdla będzie woził?

 5. Nie ukarali go MKK? Oni tylko tyle potrafią.

 6. Widzę , że nad dzielnym lubartowszczaninem cóś unosi się . Niewiem tylko czy to rój much , czy może raczej duch ” Roja ” ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności