Dzisiaj kolejna demonstracja KOD na Placu Litewskim

Dzisiaj na Placu Litewskim odbędzie się kolejna manifestacja Komitetu Obrony Demokracji. Uczestnicy zbiorą się w centrum Lublina o godzinie 13.

Manifestacja Komitetu Obrony Demokracji jest wyrazem poparcia dla Trybunału Konstytucyjnego i w proteście przeciwko niepublikowaniu wyroku Trybunału z dnia 9 marca bieżącego roku.

– Demonstrację zorganizowano w proteście przeciwko arogancji władzy, przeciwko dzieleniu Polaków już nie tylko na lepszy i gorszy sort, ale i na takich, którzy mają prawo być Polakami i występować pod biało-czerwonymi barwami oraz takich, którzy takiego prawa nie mają, w proteście przeciwko bezczelnej, obrażającej większość społeczeństwa retoryce rządzących. W dniu 12.03. br. o godz. 13.00 na Placu Litewskim odbędzie się kolejna manifestacja obywateli nie godzących się na łamanie Konstytucji i gwałcenie zasad demokratycznego państwa prawa – informuje Grzegorz Grylak z lubelskiego KOD-u.

Podczas demonstracji zbierane będą podpisy pod projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym autorstwa KOD.

2016-03-12 10:22:36
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

55 komentarzy

 1. Raczej przedstawiciele poststalinowscy, postkomunisci. Boją się że tak jak Bolkowi w latach 90 tych jak był prezydentem przyjdzie lustracja i będzie się można dowiedzieć ilu KOD-wcow było w SB. KOD ma tyle wspólnego z obrona demokracji co pijak z wytrzezwieniem. Ciekawe czy tęczowe majtki założyli na demonstracje i gdzie ich symbol proncia.

 2. Jestem przekonany,ze większość z obrońców demokracji i Konstytucji nie ma zielonego pojęcia co Kwach z Millerem w tej konstytucji powypisywali i jak traktowany jest suweren, a o Trybunale Konstytucyjnym, który w ocenie sprawy rabunku kasy z OFE, kierował się „zachowaniem równowagi budżetowej” nie wspominam. Zatem TK orzekł, że jesli nieudolny i sprzedajny Rząd bardzo potrzebuje pieniędzy, to w świetle prawa, może podpier..lić 150 miliardów złotych prywatnych pieniędzy Polaków. A sorry, pieniądze na kontach emerytalnych Obywateli RP wpłacane do niewydolnej acz legalnej piramidy finansowej zwanej ZUSem, przez dziesięciolecia w składkach nie należą do tychże obywateli. Tego bronicie KODowcy?

 3. Komitet Obrony Debili. Banda idiotow

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS