Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jest akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności

Dzisiaj do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie Beaty Kozidrak. Pochodząca z Lublina wokalistka została oskarżona o kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Prokuratura zakończyła czynności w sprawie Beaty Kozidrak, która 1 września została zatrzymana za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Pochodząca z Lublina wokalistka, w trakcie przesłuchania przyznała się do zarzucanych jej czynów. Skorzystała jednak z prawa odmowy składania wyjaśnień.

Śledczy sporządzili właśnie akt oskarżenia, który dzisiaj został przekazany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa. Prokurator oskarżył Beatę Pietras, gdyż to jest właściwe nazwisko wokalistki, o kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z art. 178a p. 1 kodeksu karnego, jest to zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Przypomnijmy, na początku września przypadkowi kierowcy dostrzegli poruszające się ulicami Warszawy BMW, którego kierująca nie była w stanie utrzymać prostego toru jazdy. Auto poruszało się wężykiem, ocierało się też o krawężniki. Na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Batorego świadkowie uniemożliwili kierującej dalszą jazdę i powiadomili o wszystkim policję.

Badanie alkomatem wykazało, że wokalistka miała 2 promile alkoholu w organizmie. Jak wyjaśniała, dzień wcześniej była na spotkaniu, w trakcie którego spożywała wino. W dokumentacji sprawy ujęto, że miała wypić litr alkoholu. Beata Kozidrak wyraziła zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska.

(fot. UM Lublin)

29 komentarzy

 1. Niech żuci kamieniem który jest bez winy

 2. Pani Beato podziwiam Panią za piosenki,a niech Pani spojrzy na taką rzecz.Ostatnio w takim programie na Polsacie państwo w państwie Pan Konkolewski razem z prowadzącymi pili alkohol, który był wodą i tak emocjonalnie mówili o jakimś pijanym kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek,a zaraz obok w innym programie telewizyjnym pokazywali jak syn po licjanta i laborantki policyjnej zabił po pijanemu samochodem 12 letniego chłopca-Pani prokurator stwierdziła, że kierowca gdy by jechal na trzeźwo również by zabił tego chłopca,czyli to oznacza , że wszyscy kierowcy w Polsce powinni jeździć po pijanemu,bo nie ma to znaczenia czy są trzezwi czy nie ,to orzeczenie prokuratora o sprawcy wypadku to dramat,,to jakaś anarchia.Panito najważniejsze w życiu są układy i znajomości.Pani nikogo nie zabiła ,a Panią męczą a inny jak ma znajomości to może kogoś zabić po pijaku i jeszcze go uniewinnią i prawo jazdy oddadzą

 3. tuleja cię wybroni a ja nie jeżdżę po pijanemu gdzie mam rzucić kamień ???

 4. Nie ma zmiłuj, do pierdla z nią.

 5. Gdyby nie miała prawka jak Najsztub to by umorzyli.

 6. Mogli poczekać na zmianę przepisów i konfiskatę pojazdu. Zapewne była by to niezła fura do budżetu.

 7. samo jej wyjaśnienie „Jak wyjaśniała, dzień wcześniej była na spotkaniu, w trakcie którego spożywała wino. W dokumentacji sprawy ujęto, że miała wypić litr alkoholu” kwalifikuje ją na 2 lata bezwzględnego więzienia ! Bo jak widać poszła w zaparte i przyznała się do spożywania alkoholu i nie wyraziła skruchy ! Mając 2 promie dzień po to ile musiała mieć w dniu spożywania ? 6 promili ?

 8. A dlaczego pani Beata ma 2 lata siedzieć .Moja znajoma trzy lata temu spowodował wypadek w Piotrowicach gmina Strzyżewice , była pijana ponad 1.23 promila alkocholu i do tej pory nic jej nie zrobili. Z tego co wiem sąd w Świdniku od trzech lat odracza sprawy co trzy miesiące i nie może sobie z tym dać rady.Takie czasy ,więc pani Beata też może taki trik stosować aż do przedawnienia ,no chyba że ktoś prześle całą dokumentację do Ministerstwa Sprawiedliwości

 9. Zabiorę cię właśnie tam, gdzie wolniej płynie czas.
  ups jakoś to reprezentanci popu jeżdżą naebani a nie Ci bandyci raperzy XD
  beatka pewnie była w kinie w Lublinie i tak wyszło…
  Wielcy celebrycie razem z Zenkiem i tym od majteczek w kropeczki.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo