Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Dachował pojazd osobowy, kierująca trafiła do szpitala (zdjęcia)

W czwartek przed południem na al. Tysiąclecia w Lublinie doszło do dachowania auta osobowego. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 11.00 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego na wysokości młyna Krauzego, na pasie w kierunku centrum. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kierująca seatem młoda kobieta, jadąc w kierunku centrum, na łuku jezdni, na mokrej po opadach deszczu nawierzchni, nie dostosowała prędkości do panujących warunków, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na pas zieleni, gdzie uderzyło w barierki, a następnie dachowało na przeciwległej jezdni.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Obecnie występują utrudnienia w ruchu na obu jezdniach. Mogą one potrwać godziny 13.00.

49 komentarzy

  1. Który to już raz w tym miejscu? Warto tak zapierdal*ć?

  2. Słowa kluczowe: młoda, mokra nawierzchnia, prędkość, młyn Krauzego.

  3. Prędkość i stan opon w tym przypadku mają kluczowe znaczenie

  4. Gdyby był tor 😉

  5. Już jakiś czas nie było żadnego mistrza na barierkach w tym miejscu.

  6. Miasto powinno postawić jakiś znak ostrzegawczy że to nie jest tor wyścigowy, bo niektóre tępe dzidy tego nie wiedzą

  7. Rzeczywiście tępa dzida nie stosująca się do przepisów ruchu drogowego. Coś jest chyba nie tak rzeczywiście z geometrią tej drogi ale po to ograniczona jest w tym miejscu prędkość- niestety umysłowo ograniczenie kierowcy na jutro głęboko w poważaniu i jak to mi powiedział jednym z kierowców znaki zakazu są po to żeby „ich” omijać-ot logika 🙈

  8. prosze pani ale tutaj nie mozna parkowac!

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport